Iranian Agriculture News Agency

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان البرز:

رسیدگی به مسائل و مشکلات مردم از اولویت های دولت مردمی است

در دیدار مردمی با رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان البرز به درخواست 19 نفر از مراجعین رسیدگی شد.

رسیدگی به مسائل و مشکلات مردم از اولویت های دولت مردمی است

به گزارش خبرنگار ایانا در استان البرز، ملاقات مردمی دکتر عبدالرضا بازدار، رئیس روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی با حضور معاونین و مدیران مستقل ستادی صبح امروز سه شنبه در محل سالن جلسات این سازمان برگزار و به درخواست مراجعین در حوزه های امور اراضی، مجوز تأسیس گلخانه، منابع انسانی، صنایع تبدیلی و تکمیلی، امور دام، بازرسی و امور فنی و زیربنایی و ... رسیدگی شد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان البرز با اشاره به تأکیدات مقام عالی وزارت مبنی بر رسیدگی به مسائل جامعه کشاورزی و رویکرد ایشان بر محور بودن کشاورز و تولیدکننده در مقوله امنیت غذایی تصریح کرد: رسیدگی به مسائل و مشکلات مردم از اولویت‌های اصلی دولت مردمی در عرصه خدمتگزاری است.

دکتر بازدار از معاونین و مدیران ستادی سازمان خواست با اختصاص وقت کافی در ایام هفته، اقدامات لازم برای رسیدگی به موقع به مسائل و درخواست های کشاورزان، تشکل های تولیدی و تولیدکنندگان بخش کشاورزی صورت پذیرد.

در دیدار چهره به چهره مردم با رئیس سازمان، معاونین و مدیران ستادی جهاد کشاورزی استان البرز، 19 نفر از مراجعین به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان البرز ضمن استماع مشکلات مراجعین و راهنمایی ایشان، دستورات لازم در خصوص رسیدگی به درخواست های متقاضیان را صادر کرد.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید