Iranian Agriculture News Agency

در نخستین روز از هفته جهاد کشاورزی انجام شد:

در نخستین روز از هفته جهاد کشاورزی و در راستای اجرای طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها، همزمان با سراسر کشور، رزمایش گشت مشترک نظارت بر عرضه کالاهای اساسی در در سازمان جهاد کشاورزی استان البرز آغاز شد.

آغاز رزمایش نظارت بر بازار کالاهای اساسی در استان البرز

به گزارش خبرنگار ایانا در استان البرز، روز شنبه در نخستین روز از هفته جهاد کشاورزی و مصادف با ولادت هشتمین ستاره آسمان امامت و ولایت، رزمایش نظارت بر عرضه کالاهای اساسی، با رمز یا علی ابن موسی الرضا (ع)، همزمان با سراسر کشور در سازمان جهاد کشاورزی استان البرز  نیزآغاز شد.

عبدالرضا روشن نژاد، سرپرست سازمان جهاد کشاورزی استان البرز در حاشیه برگزاری این رزمایش، ضمن تبریک ولادت با سعادت هشتمین اختر تابناک آسمان ولایت و هفته جهاد کشاورزی، با بیان اینکه اجرای این مانور مشترک با هدف کنترل بازار و با همکاری گروه های بازرسی سازمان جهاد کشاورزی استان، تعزیرات حکومتی، بسیج، و سازمان صمت برای نظارت بر عرضه کالاهای اساسی و محصولات کشاورزی انجام می شود افزود: 25 اکیپ گشت مشترک بازرسی و نظارت بر بازار، طی این عملیات برای نظارت و پایش کالاهای اساسی در بخش عمده فروشی، فروشگاه های زنجیره ای بزرگ، مراکز خرید، خرده فروشی ها و نانوایی ها به مناطق مختلف استان اعزام می‌شوند.

 روشن نژاد با بیان اینکه در این رزمایش تیم‌های نظارت بر بازار کالاهای اساسی با پایش محصولات کشاورزی از تولید تا مصرف، قیمت تولیدات کشاورزی مذکور را رصد نموده و با هرگونه تخلف در این حوزه از جمله گرانفروشی، کم فروشی، تقلب، عرضه خارج از شبکه، احتکار و ... برخورد قانونی می‌کنند؛ از شهروندان خواست با مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق سامانه های 124 و 135 گزارش کنند.

 

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید