Iranian Agriculture News Agency

بانک مرکزی اعلام کرد:

بانک‌ها و موسسات اعتباری غیربانکی، بنا به درخواست سپرده‌گذاران خود می‌توانند قراردادهای سپرده‌گذاری که در بازه زمانی یاد شده منعقد شده‌اند را به مدت یک ماه با همان شرایط قرارداد اولیه تمدید کنند

تمدید یک‌ماهه نرخ سود برخی سپرده‌ها

قراردادهای سپرده سرمایه‌گذاری که درفاصله زمانی ۲ تا ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ افتتاح شده، در صورت در خواست سپرده‌گذاران به مدت یک ماه قابل تمدید است. بدیهی است پس از اعلام سیاست‌های جدید، مراتب به نحو مقتضی به اطلاع عموم خواهد رسید.

به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی، در شهریورماه سال گذشته سیاست‌های بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در خصوص نرخ سود سپرده‌های بانکی طبق بخشنامه شماره ۹۶/۱۷۳۷۹۳ مورخ ۵ شهریور۱۳۹۶ به شبکه بانکی کشور ابلاغ شد.

با توجه به نزدیک شدن به سررسید قراردادهای سپرده‌گذاری منعقده در بازه زمانی ۲ الی ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ در شبکه بانکی کشور و همچنین باتوجه به تدابیر و برنامه‌های جدید بانک مرکزی که با هدف ایجاد ثبات در بازارهای مختلف از طریق بعضی سیاست‌های موثر و کارآمد پولی و ارزی مورد نظر است، اعلام می‌کند بانک‌ها و موسسات اعتباری غیربانکی، بنا به درخواست سپرده‌گذاران خود می‌توانند قراردادهای سپرده‌گذاری که در بازه زمانی یاد شده منعقد شده‌اند را به مدت یک ماه با همان شرایط قرارداد اولیه تمدید کنند.

بدیهی است همگام با سیاست‌های ارزی اعلام شده، برنامه‌‌ها و تدابیر جدید بانک مرکزی، مبتنی بر روش‌ها و ابزارهای نوین نظارتی به شبکه بانکی کشوراعلام و به مورد اجرا گذاشته می‌شود.

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید