Iranian Agriculture News Agency

وزیر نیرو در پاسخ به زمان پایان قطعی برق در کشور:

ایانا- اقتصاد: منتظر برآوردهای سازمان هواشناسی هستیم، هر یک سانتی‌گرادی که دما کاهش پیدا کند حدود یک هزار و 500 مگاوات در زمان پیک اوج بار کمتر می‌شود، یکی از مشکلات ما در سال جاری زیاد بودن مصارف در ساعت اوج مصرف بود.

منتظر برآورد سازمان هواشناسی هستیم

وزیر نیرو در خصوص پایان قطعی‌های برق در کشور، گفت: منتظر برآوردهای سازمان هواشناسی هستیم، با هر یک سانتی‌گراد کاهش دما حدود یک هزار و ۵۰۰ مگاوات در زمان اوج مصارف کمتر می‌شود.

به گزارش ایانا به نقل از خانه ملت، رضا اردکانیان در خصوص قطع شدن برق واحدهای تولیدی، دامداری‌ها و مرغداری‌ها، اظهار داشت: تلاش می‌شود تا به سمتی حرکت کنیم که کاهش تولید نداشته باشیم و مردم نیز نسبت به مصارف خود مدیریت بیشتری داشته باشند.

او در خصوص اینکه قطعی‌های برق‌ تا چه زمانی ادامه دارد، گفت: منتظر برآوردهای سازمان هواشناسی هستیم، هر یک سانتی‌گرادی که دما کاهش پیدا کند حدود یک هزار و 500 مگاوات در زمان پیک اوج بار کمتر می‌شود، یکی از مشکلات ما در سال جاری زیاد بودن مصارف در ساعت اوج مصرف بود.

اردکانیان خاطرنشان کرد: برنامه‌ریزی در خصوص قطعی برق صنایع و واحدهای تولیدی به بخش توزیع منتقل شده تا واحدها تولیدی کمترین آسیب را ببینند.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید