Iranian Agriculture News Agency

بصیری:

سرپرست دفتر توسعه صادرات وزارت جهاد کشاورزی اعلام کرد: پاویون کشاورزی جمهوری اسلامی ایران در نمایشگاه کشاورزی و غذای استانبول ترکیه در بازه زمانی 10 تا 13 شهریور ماه سال جاری با مجوز رسمی سازمان توسعه تجارت ایران برگزار می شود.

نمایشگاه کشاورزی و غذای استانبول شهریورماه در ترکیه برگزار می شود

به گزارش ایانا، مسعود بصیری با بیان این مطلب، افزود: در دوره قبل این نمایشگاه، که یکی از برجسته ترین گردهمایی های صنعت کشاورزی و غذای جهانی به شمار می رود، بیش از 52 هزار بازدیدکننده از 117 کشور بویژه استرالیا، شیلی، فرانسه، آلمان، هندوستان، کویت، عمان، امارات، قطر، سنگاپور و ... حضور داشتند.

وی خاطرنشان کرد: این نمایشگاه با محورهای صنایع کشاورزی، صنایع وابسته و ماشین آلات و ادوات مربوطه، صنایع تبدیلی و تکمیلی، صنایع بسته بندی و فناوری فرآیند بسته بندی، صنایع آشامیدنی (نوشیدنی ها)، عرقیات گیاهی و فناوری های آشامیدنی، شیلات و آبزیان، فرآورده های روغنی، صنایع دام و طیور، محصولات ارگانیک، نهاده های کشاورزی (کود، سم، افزودنی ها و ...)، صنایع قند و نیشکر، صنایع آردی و نشاسته ای، شکلات و شیرینی، انواع خشکبار، زعفران، خرما، عسل و ...، محصولات لبنی، میوه های خشک، سبزیجات، انواع افزودنی های مواد غذائی، انواع فرآورده های غذائی، انواع کنسروها، صنایع پروتئینی (انواع غذاهای آماده و نیمه آماده و ...) برگزار می شود.

بصیری، گسترش همکاری های جمهوری اسلامی ایران و ترکیه در حوزه کشاورزی را از نظر فنی و تخصصی با اهمیت دانست و از فعالان اقتصادی، تولیدکنندگان و صادرکنندگان حوزه های یاد شده خواست برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق شماره تلفن های 9-22893008 – 021 با دبیرخانه نمایشگاه (شرکت همایشگران سام) تماس حاصل کنند.

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید