Iranian Agriculture News Agency

قائم مقام صندوق بیمه کشاورزی:

اهمیت نقش زنان کشور در بیمه کشاورزی

قائم مقام صندوق بیمه کشاورزی گفت: زنان کشور نقش بسیار مهمی در پیشبرد کشور دارند و به همین دلیل حضور آن‌ها در بیمه کشاورزی نیز با اهمیت و ارزشمند است .

اهمیت نقش زنان کشور در بیمه کشاورزی

علیرضا آل امین در گفت‌و‌گو با خبر نگار ایانا در باره اهمیت نقش زنان گفت: زنان تسهیل‌گر در بخش کشاورزی می‌توانند به‌صورت عملیاتی وارد میدان شوند و دید بهتری به ما در راهبرد امور بدهند.

وی ادامه داد: ما می‌خواهیم زنان روستایی در عرصه حضور داشته باشند و کار عملیاتی انجام دهند به همین منظور باید روابط بین ما و زنان روستا مشخص باشد که این نیازمند تعیین نمایندگانی از طرف زنان روستا برای بیمه کشاورزی است.

آل امین اضافه کرد‌: زنان ایرانی، همه اهل خانواده و زندگی هستند و اگر مردی در امر امنیت غذایی توجیه باشد فقط یک نفر است اما اگر بانویی در امر امنیت غذایی توجیه باشد یک خانواده توجیه می‌شود و این ارزشمندی حضور زن در اجتماع را می‌رساند.

قائم مقام صندوق بیمه کشاورزی تاکید کرد: بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری، الان زمان تمرکز بر سه محور مهم واساسی از جمله زنان، حل اختلافات قومی و ایجاد وحدت است که صندوق بیمه کشاورزی در زمینه زنان با انعقاد تفاهم‌نامه همکاری و عملیاتی شدن آن پا به میدان گذاشته است.

وی افزود: همکاران ما به‌عنوان زنان پیشرو می‌توانند ظرفیت بالایی را برای مهین اسلامی‌مان ایجاد کنند و ما باید از آن‌ها تجلیل کنیم.

آل امین گفت: زنان کشور لشکری بزرگ هستند و می‌توانند در رشد و شکوفایی میهن  نقش بسیار مهمی را ایفا کنند.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید