Iranian Agriculture News Agency

با حکم وزیر امور اقتصادی و دارایی؛

فریدون بهبهانی سرپرست بانک کشاورزی شد

وزیر امور اقتصادی و دارایی و رئیس مجمع عمومی بانک ها، طی حکمی فریدون بهبهانی را به عنوان سرپرست بانک کشاورزی منصوب کرد.

فریدون بهبهانی سرپرست بانک کشاورزی شد

به گزارش ایانا به نقل از  بانک کشاورزی، در مراسمی که صبح روز شنبه 29 مرداد، سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی و رئیس مجمع عمومی بانک ها، طی حکمی فریدون بهبهانی را به عنوان سرپرست بانک کشاورزی منصوب کرد.

این مراسم با حضور سید عباس حسینی معاون بانک،بیمه و شرکت های دولتی وزارت امور اقتصاد و دارایی،رئیس و اعضای هیأت مدیره این بانک و همچنین مدیرکل دفتر امور بانکی و بیمه وزارت اقتصاد برگزار شد، حکم سرپرستی بهبهانی به وی ابلاغ شد.

 وزیر امور اقتصادی و دارایی ، در این حکم با اشاره به تعهد،تخصص و توانمندی های بهبهانی عضو هیأت مدیره کنونی این بانک، وی را با حفظ سمت  به عنوان سرپرست بانک کشاورزی تعیین و منصوب و ابراز امیدواری کرد، با اتکال به خداوند متعال و اهتمام به عدالت محوری، انقلابی گری، مردمداری، پاکدستی، فساد ستیزی و قانون مداری برای تحقق اهداف دولت و حل مشکلات جامعه  تلاش شود.

بر اساس این گزارش؛ فریدون بهبهانی عضو هیأت مدیره کنونی بانک کشاورزی از مدیران باسابقه این بانک است که مدیر امور شعب بانک کشاورزی در تهران بزرگ همچنین مدیریت شعب این بانک در استان های مختلف را در کارنامه  مدیریتی خود دارد.

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید