Iranian Agriculture News Agency

امرالهی در گفتگو با ایانا خبر داد:

اشد مجازات برای محتکران دولتی و خصوصی کالاهای اساسی

مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی گفت: اشد مجازات را برای محتکران کالاهای اساسی وابسته به دولت و بخش خصوصی اجرا خواهیم کرد.

کشف انبار احتکار گندم به ارزش 555 میلیارد تومان

مسعود امرالهی مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی در گفتگو با خبرنگار ایانا، در رابطه با کشف گندم احتکار شده در استان اصفهان اظهار کرد: طی بازرسی که بازرسین وزارت جهاد کشاورزی در استان اصفهان و با گزارشات واصله در هفته گذشته از احتکار گندم، با همکاری سازمان اطلاعات سپاه با یک ابر احتکار مواجه شدیم.

وی ادامه داد: در یک انبار 50 هزار تن گندم احتکار شده بود که ارزش ریالی پرونده آن که به سازمان تعزیرات حکومتی ارجاع شده نزدیک به 555 میلیارد تومان است.

امرالهی با بیان اینکه محتکرین قوت مردم را هدف قرار داده‌اند، تصریح کرد: بازرسین ما در سراسر کشور با همکاری بازرسین بسیج و دستگاه‌های اطلاعاتی به صورت شبانه روزی در حال فعالیت هستند.

مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی تاکید کرد: اگر کارخانه یا تولیدی‌ای کالایی را احتکار کند، بازرسین وزارت جهاد کشاورزی بدون هیچ مماشات با آن‌ها برخورد خواهد کرد و اشد مجازات را برای محتکران کالاهای اساسی وابسته به دولت و بخش خصوصی اجرا خواهیم کرد.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید