Iranian Agriculture News Agency

سرپرست بانک کشاورزی اعلام کرد:

سرپرست بانک کشاورزی روز جمعه وطی بازدید ازشعب فعال این بانک،اعلام کرد برای تمامی دامداران معرفی شده، دامدارکارت باسقف 2میلیارد ریال ونرخ ترجیحی 11درصد صادر می شود.

بانک کشاورزی برای صدور دامدارکارت آمادگی کامل دارد

به گزارش ایانا و به نقل از بانک کشاورزی، مهدی رضایی سرپرست بانک کشاورزی، ضمن بازدید از برخی شعب این بانک در روز جمعه 23 اردیبهشت ماه جاری، اظهار داشت: همسو با سیاست های وزارت جهاد کشاورزی و دولت، در اجرای طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها، از جامعه ارزشمند دامداران ایران، با صدور دامدارکارت برای تامین سرمایه در گردش واحدهای مرغداری و دامداری، حمایت می شود، اعتبار در نظر گرفته شده ازسوی بانک مرکزی دراین طرح، بالغ بر 263 هزار میلیارد ریال است.

رضایی همچنین نرخ سود ترجیحی برای این خدمت را 11درصد و سقف این تسهیلات را 2میلیارد ریال، اعلام و بر آمادگی شعب بانک در سراسر کشور برای ارائه این نوع تسهیلات کارآمد و حمایتی تاکید کرد.

این گزارش می افزاید، شعب بانک کشاورزی در روزهای پنج شنبه و جمعه (22و23اردیبهشت) در حال ارائه خدمت بودند و بر اساس فهرست اعلامی از سوی سازمان های جهاد کشاورزی استان ها، دامدار کارت برای دامداران صادر می شود.   

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید