Iranian Agriculture News Agency

"ساداتی نژاد" در نشست بررسی نظام توزیع کالاهای اساسی بخش کشاورزی:

وزیر جهاد کشاورزی گفت: وزارت جهاد کشاورزی برای هوشمندسازی توزیع به کمک شرکت‌های دانش بنیان و استارت آپ های بخش کشاورزی نیاز دارد و بازار بدون هوشمند سازی و استفاده از پلتفرم‌های توزیع آنلاین به آرامش نمی‌رسد.

بازار بدون هوشمند سازی و استفاده از پلتفورم‌ها به آرامش نمی‌رسد

به گزارش خبرنگار ایانا، سید جواد ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی در نشست هم اندیشی بررسی نظام توزیع کالاهای اساسی بخش کشاورزی که با حضور  تعدادی از مدیران شرکت‌های دانش بنیان و استارت آپ‌های توزیع برگزار شد، اظهار کرد: دولت سیزدهم زنجیره تولید محصولات کشاورزی را از مزرعه تا سفره در اختیار وزارت جهاد کشاورزی قرار داده که یکی از مهمترین اقدامات در این دولت بوده است.

وی افزود: پس از 60 سال این مسئولیت به وزارت جهاد کشاورزی برگردانده شده بنابراین ما باید از بازار صیانت کنیم تا به امنیت پایدار، عادلانه، سلامت و با قیمت مناسب برای مردم برسیم.

ساداتی نژاد تصریح کرد: در راستای مدیریت و ساماندهی بازار کالاهای اساسی تمام ظرفیت های موجود به کار گرفته شده و در تلاش هستیم تا نواقص را اصلاح کرده و به نحو مطلوب به پیش برویم. خوشبختانه در ۷ ماه گذشته به ویژه در ایام نوروز آرامش مناسبی در بازار حاکم شد. البته باید برای شرایط بهتر و پایدارتر تلاش کنیم.

وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به رویکرد این وزارت‌خانه برای استفاده از توزیع هوشمند محصولات کشاورزی عنوان کرد: وزارت جهاد کشاورزی برای هوشمندسازی نظام توزیع کالاهای اساسی به کمک شرکت‌های دانش بنیان و استارت آپ های بخش کشاورزی نیاز دارد و بازار بدون هوشمند سازی و استفاده از پلتفرم های توزیع آنلاین کالا به آرامش نمی‌رسد.

وی افزود: از تمام پلتفرم های توزیع آنلاین محصولات کشاورزی و شرکت های دانش بنیان فعال در زمینه زنجیره تامین محصولات کشاورزی برای مشارکت و همکاری با وزارت جهاد کشاورزی دعوت میکنیم.

ساداتی نژاد ابراز امیدواری کرد: سال 1401، سال پرباری در توزیع هوشمند اقلام اساسی باشد و مردم محصولات را بدون دغدغه، با حذف دلال و با قیمت مناسب دریافت کنند.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید