Iranian Agriculture News Agency

ارفع در گفتگو با ایانا خبر داد:

سرپرست معاونت امور فنی و بازرگانی سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران از توزیع خرمای مضافتی طرح تنظیم بازار به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان خبر داد.

توزیع خرمای مضافتی طرح تنظیم بازار به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان

عباسعلی ارفع عضو هیئت مدیره و سرپرست معاونت امور فنی و بازرگانی سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران  با اشاره به خرید و توزیع محصول خرمای مضافتی به مناسبت ماه مبارک رمضان توسط سازمان مرکزی تعاون روستایی گفت: به منظور رضایتمندی تولیدکنندگان و مصرف کنندگان این سازمان خرید محصولات از کشاورزان، ذخیره سازی و عرضه این محصول به مصرف کنندگان نهایی را  از طریق شبکه گسترده شرکت‌های تعاونی‌ها ی روستایی و کشاورزی و تشکل‌های بخش کشاورزی با مدیریتی متمرکز آغاز کرده است.

وی افزود: در راستای اجرای سیاست های تنظیم بازار محصولات کشاورزی و ایجاد تعادل در عرضه و تقاضا به مناسبت ماه مبارک رمضان و افزایش مصرف این محصول ، محصول خرما  از روز چهارشنبه ۱۷ فروردین زیر قیمت بازار  عرضه می‌شود.

به گفته ی سرپرست معاونت امور فنی و بازرگانی سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران،  محصول خرما در جعبه های ۶۵۰ گرمی با قیمت۳۱ هزار  تومان، ۷۰۰ گرمی با قیمت ۳۵ هزار تومان و ۸۰۰ گرمی با قیمت 37 هزار تومان عرضه میشود.

627c16e5-4e81-40b9-8a7d-df25812aff5d

 ارفع خاطر نشان کرد: نوع خرمای خریداری شده مضافتی درجه یک بوده و با توجه به ذخیره سازی مناسب خرما در سردخانه ها کمبودی در عرضه وجود ندارد.

وی افزود: توزیع این خرما در پایتخت از طریق غرفه در نظر گرفته شده واقع در ساختمان سازمان مرکزی تعاون روستایی، 13 غرفه مستقر در ایستگاه های مترو و همچنین پلتفرم های هوشمند ( به‌صورت تحویل درب منازل) انجام می‌شود.

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید