Iranian Agriculture News Agency

امرالهی در گفتگو با ایانا:

سرپرست دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی تصریح کرد: سال گذشته در ایام پایانی سال شاهد صف های طولانی مرغ در کشور بودیم که با مدیریت و بازرسی از این اتفاق در سال جاری پیشگیری شده است.

با مدیریت و بازرسی شاهد صف های طولانی برای خرید کالا در کشور نیستیم

مسعود امرالهی سرپرست دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی در گفتگو با خبرنگار ایانا، با اشاره به گشت مشترک ویژه بازار شب عید سال ۱۴۰۱، گفت: کالاهای اساسی هدف در این گشت مشترک، گوشت قرمز (دام سبک و سنگین)، مرغ،  روغن نباتی، برنج، شکر، تخم‌مرغ  و میوه خواهد بود.

وی ادامه داد: روزانه گشت‌های متعددی در کشور انجام خواهد شد و از ابتدای دی‌ماه تاکنون حدود 300 هزار واحد کسبی بازرسی‌شده و 30 هزار پرونده تشکیل و به سازمان تعزیرات حکومتی ارسال‌شده است.

به گفته‌ی سرپرست دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی، در ایام پایانی سال و در ایام نوروز گشت‌های بازرسی تشدید خواهد شد و بدون تعطیلی به فعالیت هایشان ادامه میدهند؛  البته پس‌از عید نوروز و تا پایان ماه مبارک رمضان این گشت‌ها ادامه خواهد داشت.

وی یادآور شد:  با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده و نظارت بر بازار شاهد صف‌های طولانی کالا مانند سال گذشته نیستیم و مرغ به‌راحتی و آسانی در دسترس مردم قرار دارد.

به گفته امرالهی، همه کالاهای اساسی به فور در کشور وجود دارد و مردم از این بابت نگران نباشند.

 

 

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید