Iranian Agriculture News Agency

اصفهان یک استان با شرایط اقلیمی متفاوت و ظرفیت‌های فراوان است.

تکریم و معارفه مدیر پشتیبانی امور دام استان اصفهان

به گزارش خبرنگار ایانا  در استان اصفهان، مرادمند رئیس سازمان در مراسم تکریم و معارفه مدیر پشتیبانی امور دام استان اصفهان اظهار کرد: اصفهان یک استان با شرایط اقلیمی متفاوت و ظرفیت‌های فراوان است.

وی ادامه داد: در قانون وظایف مختلفی به پشتیبانی امور دام داده شده اما اختیارات محدود است و با اصلاح برخی فرآیندها می‌توان شاهد افزایش اختیارات شرکت پشتیبانی امور دام بود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان ادامه داد: این درخواست را داریم که اختیارات استان‌ها افزایش یابد تا با شرایط بهتری بتوان فعالیت کرد.

وی ادامه داد: برخی موارد در خصوص نهاده ها وجود دارد و تعهداتی عمل نشد که نیاز است در بخش تعهدات و افزایش کیفیت نهاده ها شرایط بهتری رقم زد. قیمت‌گذاری مناسب در خریدهای حمایتی از دیگر انتظارت است که امید است تدابیر  مناسبی انجام شود.

مهندس مرادمند افزود: پشتیبانی و حمایت از مرغ آرین هم از دیگر انتظارات است که امید است انجام شود، از مدیر جدید پشتیبانی امور دام استان این انتظار وجود دارد که ارتباطات با سازمان‌ها و تشکل‌ها همچون گذشته و حتی با قدرت بیشتر ادامه یابد و از پرسنل خدوم به بهترین شکل بهره گرفته شود.

وی ادامه داد: شرکت پشتیبانی امور دام می‌تواند در کمک به حمل و نقل نهاده ها هم برنامه‌ریزی کند تا مشکلات کمتری ایجاد شود، از زحمات چند ساله مهندس نجفی در شرکت پشتیبانی امور دام تشکر می‌کنم که همراهی و همکاری خوبی داشتند. امید است مدیر جدید نیز با قدرت و جدیت بیشتر موارد مختلف را پیگیری کنند.

مهندس ابراهیمی، عضو هیأت مدیره شرکت پشتیبانی امور دام‌ اظهار کرد: اصفهان یک استان پیشتاز و مهم در کشور محسوب می‌شود. اظهار نظرهای تشکل‌ها و کارشناسان نشان‌دهنده وضعیت مطلوب مدیریت پشتیبانی امور دام در سطح استان است که جای تقدیر و تشکر دارد.

وی ادامه داد: سال ۹۹ و ماه‌های ابتدایی سال ۱۴۰۰ از سخت‌ترین دوران‌های کاری ما بود و شرکت پشتیبانی امور دام فشار زیادی تحمل کرد. در حالی که برخی موارد مورد انتظار بسیار بیشتر از رسالت‌های شرکت پشتیبانی بود.

وی ادامه داد: تمام‌تلاش خود را انجام می‌دهیم تا کار با دقت و جدیت پیش برود و مشکلات کاهش یابد، هر هفته و به صورت منظم برای برای تامین نهاده‌ها جلسات داریم و امیدواریم شرایط روز به روز بهبود یابد.

مهندس ابراهیمی گفت: اگر تمرکز تصمیمات به خوبی وجود داشته باشد بخشی از مشکلات کاهش می‌یابد، از طرفی نیاز است اقتصاد دولتی به سمت بخش خصوصی حرکت کند.

وی افزود: با تمامی این مسائل شرکت پشتیبانی امور دام تلاش دارد در زمینه تأمین نهاده‌ها با تمام توان همکاری کند.

عضو هیأت مدیره شرکت پشتیبانی امور دام گفت: از زحمات مهندس نجفی تشکر می‌کنم و برای مهندس نیلوفر شان در سمت مدیر پشتیبانی امور دام استان آرزوی موفقیت دارم و از همه تولیدکنندگان و مسئولان درخواست دارم نهایت همکاری را با ایشان داشته باشند تا بتوانیم از شرایط سخت عبور کنیم.

مهندس نجفی مدیر سابق پشتیبانی امور دام استان در مراسم تکریم و معارفه مدیر پشتیبانی امور دام استان اصفهان اظهار کرد: از تمامی همکاران و تولیدکنندگان بخش که در جهت رفع مشکلات کمک کردند تشکر می‌کنم، همواره تلاش کردیم در جهت کاهش مشکلات با همکاری اتحادیه‌ها، تشکل‌ها و مسئولان مختلف تلاش کنیم و خوشبختانه با همکاری‌های شکل گرفته بخشی از مشکلات برطرف شد.

وی ادامه داد: با تعاملات مختلف توانستیم به کمک تولید استان بیاییم، خوشبختانه با همین تعاملات پرونده خیلی از مشکلات بسته شد و امیدوارم حرکت با قدرت ادامه یابد. از همه مسئولان، همکاران و تولیدکنندگانی که همواره پشتیبان ما بودند تشکر می‌کنم.

دکتر ایراندوست معاون بهبود تولیدات دامی سازمان در مراسم تکریم و معارفه مدیر پشتیبانی امور دام استان اصفهان اظهار کرد: استان اصفهان در تولیدات دامی و طیور دارای رتبه برتر در کشور است و همین موضوع تبعات مشکلات بخش دهم و طیور در استان را بیش از سایر استان‌ها می‌کند، نیاز است توجه مناسبی به مشکلات تولیدکنندگان استان باشد.

وی ادامه داد: از طرفی خشکسالی در استان شدید است و عشایر نیز در بخش دام با مشکلاتی روبرو هستند و امیدواریم برای رفع مشکلات آنها تدبیری شود.

دکتر ایراندوست افزود: از زحمات مهندس نجفی تشکر می‌کنم که واقعا مدیری شبانه‌روزی بودند و تلاش‌های بسیار زیادی داشتند‌. برای مهندس نیلفروش نیز در سمت جدید آرزوی موفقیت دارم.

مهندس نیلوفروشان مدیر پشتیبانی امور دام استان معاون بهبود تولیدات دامی سازمان در مراسم تکریم و معارفه مدیر پشتیبانی امور دام استان اصفهان اظهار کرد: امیدوارم بتوانیم با کمک و مساعدت بخش‌های مختلف در جهت رفع مشکلات و کمک به بهبود وضعیت تولید قدم برداریم.

وی ادامه داد: از زحمات مهندس نجفی در مسئولیت مدیریت پشتیبانی امور دام تشکر می‌کنم  و برای ایشان آرزوی موفقیت دارم.

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید