Iranian Agriculture News Agency

در اصفهان برگزار شد؛

جهاد سازندگی نه تنها در زمان دفاع مقدس، که از همان ابتدای تاسیس، خدمات گسترده‌ای برای خدمت به کشور انجام داد.

همایش روز مقاومت و ایثار به مناسبت سوم خرداد‌ماه

به گزارش خبرنگار ایانا در استان اصفهان، نصری، محقق و پژوهشگر دفاع مقدس در همایش روز مقاومت و ایثار در جمع مدیران و کارشناسان سازمان با تبریک سالروز آزادسازی خرمشهر اظهار کرد: بی تردید نقش موثر و مفید جهاد سازندگی در دوران دفاع مقدس بر کسی پوشیده نیست. جهاد سازندگی شهدای زیادی تقدیم کشور کرد و دستاوردهای بسیار درخشانی در دفاع مقدس داشت.

وی ادامه داد: جهاد سازندگی نه تنها در زمان دفاع مقدس، که از همان ابتدای تاسیس، خدمات گسترده‌ای برای خدمت به کشور انجام داد.

این محقق و پژوهشگر دفاع مقدس اضافه کرد: حماسه‌های زیادی در طول دفاع مقدس رخ داد که بی‌نظیر است و در تمام آنها نقش جهاد سازندگی بی بدیل است. نیروهای جهاد سازندگی با روحیه جهادی کارهایی انجام دادند که در طول تاریخ بی‌نظیر است.

نصری تصریح کرد: جوانان مؤمن و انقلابی با روحیه جهادی به مبارزه با دشمن بپردازند.

حجت‌الاسلام بختیار مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی در همایش روز مقاومت و ایثار گفت: اهدای ۷۰۰  کمک مؤمنان به خانواده محترم ایثارگران، تجدید میثاق با شهدا، دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران سنگرساز بی سنگر و برگزاری نمایشگاه‌ در خصوص دفاع مقدس از برخی ویژه برنامه‌ها به مناسبت سوم خرداد ماه است.

وی در ادامه به برخی رشادت‌های شکل گرفته در دوران دفاع مقدس اشاره کرد و نقش جهاد سازندگی را در پیروزی‌های دفاع مقدس بسیار موثر و مهم دانست.

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید