Iranian Agriculture News Agency

معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی اصفهان گفت: نظارت بر روند توزیع نهاده‌ها در اصفهان ضروری است و در راستای دستیابی به آن باید از آمار و اطلاعات دقیق بهره مند شویم.

نظارت دقیق بر روند توزیع نهاده‌ها در اصفهان ضروری است

به گزارش خبرنگار ایانا در استان اصفهان ، حسین ایراندوست  با اشاره به نظارت دقیق و کامل بر روند توزیع نهاده‌ها در استان اصفهان اظهار کرد: در راستای نظارت دقیق بر روند توزیع نهاده‌ها لازم است از آمار و اطلاعات دقیق و صحیح بهره‌مند شویم.

وی افزود: خوشبختانه وضعیت تولید محصولات کشاورزی در سطح استان اصفهان بسیار مطلوب است، اگر در مواردی نیز مشکلاتی وجود داشته باشد تلاش می‌کنیم این مسائل را در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با بهترین تصمیم‌گیری برطرف کنیم و به کمک چرخه تولید بیاییم.

معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان نیز با اشاره به آخرین وضعیت توزیع نهاده‌ها در میان تولیدکنندگان تصریح کرد: نیاز است اطلاعات دقیق واحدهای تولیدی استان اصفهان مورد بازبینی، بررسی و راستی‌آزمایی قرار گیرد، همچنین هویت‌گذاری دام با جدیت دنبال شود تا آمار دقیقی از وضعیت موجود در دسترس مسئولان مرتبط باشد.

وی با اشاره به ضرورت تأمین شماره‌های مناسب و با کیفیت به منظور شماره‌گذاری دام‌ها گفت: در تلاش هستیم با برنامه‌ریزی دقیق شرایطی فراهم شود که تولید در بهترین شرایط انجام شود و کوچک‌ترین وقفه‌ای در تولید نداشته باشیم.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید