Iranian Agriculture News Agency

اورنگی مطرح کرد

رئیس سازمان امور اراضی در جلسه کارگروه رفع تداخلات در اصفهان که با حضور رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان و برخی استان های کشور به صورت آنلاین برگزار شد، گفت: انتظار می‌رود بعد از صدور رأی کارگروه رفع تداخلات، هر چه سریع‌تر کاداستر و صدور سند انجام شود.

اجرای کاداستر بلافاصله پس از صدور رأی کارگروه رفع تداخلات

به گزارش خبرنگار ایانا در استان اصفهان ، علیرضا اورنگی رئیس سازمان امور اراضی در جلسه کارگروه رفع تداخلات در اصفهان که با حضور رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان و برخی استان های کشور به صورت آنلاین برگزار شد، گفت: انتظار می‌رود بعد از صدور رأی کارگروه رفع تداخلات، هر چه سریع‌تر کاداستر و صدور سند انجام شود.

وی خاطرنشان کرد: در هر جای کشور که منجر به رأی رفع تداخلات شده، تثبیت و صدور سند حدنگار انجام می‌شود.

رئیس سازمان امور اراضی گفت: تفاهم‌نامه‌ای در این زمینه با سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور و وزارت راه و شهرسازی تدوین شده است که در آینده نزدیک نهایی و امضا خواهد شد.

اورنگی تصریح کرد: در این بخش توافق شده است که اراضی محدوده و حریم شهرها موضوع ماده ۵۴ قانون رفع موانع تولید رقابت‌پذیر محسوب شوند.

در این نشست دربارۀ عملکرد استان‌ها در رفع تداخلات، قوانین و مقررات موازی، مسائل مربوط به تنظیم قراردادهای رفع تداخلات و کاداستر و تأمین اعتبار و طرح مشکلات و ابهامات در اجرای قانون رفع تداخلات بحث و تبادل نظر شد.

گفتنی است؛ جلسه کارگروه رفع تداخلات با حضور رئیس و جمعی از مدیران سازمان امور اراضی، رئیس سازمان جهاد کشاورزی و مدیر امور اراضی استان های منطقه سه شامل اصفهان، ایلام، بوشهر، جنوب کرمان، چهارمحال و بختیـاری، خوزسـتان، فارس، کرمان، کهگیلویه و بویراحمد، هرمزگان و یزد، معاون سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و دیگر اعضا به ‌صورت آنلاین برگزار شد.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید