Iranian Agriculture News Agency

در نشست شورای هماهنگی مدیران سازمان جهادکشاورزی استان اصفهان صورت پذیرفت؛

جلسه شورای هماهنگی مدیران سازمان جهادکشاورزی استان اصفهان با حضور معاونین، مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه، مدیران ستادی و شهرستانی در سالن شهید دادخواه سازمان برگزار گردید .

تقدیر از مدیران شهرستان های کاشان، آران و بیدگل، اردستان، تیران و کرون، سمیرم و اصفهان
به خبرنگار ایانا در استان اصفهان، در این جلسه پیرامون مسائل مختلف بخش کشاورزی و وظایف سازمان جهاد کشاورزی استان بحث و تبادل نظر گردید .
در ابتدای جلسه معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی این سازمان در خصوص ضرورت بیمه محصولات کشاورزی و همچنین تسهیلات بخش کشاورزی توضیحاتی را ارائه نمود.
در ادامه جلسه مدیر امور اراضی و فرمانده یگان ویژه حفاظت اراضی در مورد پیگیریهای انجام شده در خصوص ساخت و سازهای غیرمجاز و اطلاع رسانی به موقع و دسترسی سامانه 131 جهت اخذ گزارشات مردمی صحبتهایی را ارائه کردند.
رئیس نظام صنفی کارهای کشاورزی استان اصفهان ضمن تقدیر و تشکر از همکاری مدیران سازمان در جهت هماهنگی بیشتر  بخش کشاورزی و امورصنفی سخنانی ایراد نمود.
در همین راستا از مدیران شهرستان های کاشان، آران و بیدگل، اردستان ، سمیرم و اصفهان با اعطا لوح تقدیری از سوی رئیس سازمان تقدیر به عمل آمد.
همچنین مدیر جهادکشاورزی شهرستان تیران و کرون نیز جهت اخذ رتبه برتر جشنواره شهید رجائی لوح تقدیری از ریاست  سازمان دریافت کرد

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید