Iranian Agriculture News Agency

بهره‌برداری از 148 پروژه بخش کشاورزی استان اصفهان در هفته دولت

رئیس سازمان در نشست خبری با گرامیداشت هفته دولت بیان کرد: به مناسبت هفته دولت، 148 پروژه بزرگ بخش کشاورزی با اعتبار بیش از 820 میلیارد تومان در استان اصفهان به بهره‌برداری می‌رسند.

بهره‌برداری از 148 پروژه بخش کشاورزی استان اصفهان در هفته دولت

به گزارش خبرنگار ایانا در اصفهان، مهرداد مرادمند گفت: از این تعداد پروژه، 55 پروژه در بخش آب و خاک و امور فنی مهندسی، 49 طرح در بخش تولیدات گیاهی، 14 پروژه در بخش منابع طبیعی و آبخیزداری، 9 طرح در بخش تعاون روستایی و هفت طرح در بخش دام و طیور و آبزیان است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان اضافه کرد: همچنین هفت طرح در زمینه عشایر، پنج طرح در بخش تحقیقات کشاورزی، یک طرح در بخش دامپزشکی و یک پروژه مرتبط با صنایع کشاورزی از دیگر طرح‌ها هستند.

وی خاطرنشان کرد: با بهره‌برداری از این طرح‌ها زمینه ایجاد اشتغال پایدار برای بیش از 567 نفر و تثبیت اشتغال بیش از 232 نفر فراهم خواهد شد و پنج هزار و 797 خانوار بهره‌بردار از این پروژه‌ها بهره‌مند می‌شوند.

مرادمند افزود: سهم آورده بخش خصوصی در اجرای این طرح‌ها بسیار پررنگ است و نشان‌دهنده استقبال چشمگیر بخش خصوصی از سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی است، خوشبختانه توزیع شهرستانی پروژه‌ها به خوبی انجام شده و شهرستان‌های مختلف استان از برکات اجرای این طرح‌ها بهره‌مند خواهند شد.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید