Iranian Agriculture News Agency

وزیر جهاد کشاورزی در سفر به استان البرز تأکید کرد:

وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به پیگیری‌های استانی توسط استانداری البرز در خصوص رفع موانع تولید در این استان تاکید کرد: رئیس جمهوری و دولت برای رفع مشکلات بخش خصوص اهتمام جدی دارند.

اهتمام جدی دولت برای رفع موانع تولید

به گزارش خبرنگار ایانا و به نقل از  استانداری البرز، کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی در سفر به استان البرز و بازدید از یک کارخانه تولید ماکارونی در شهرستان ساوجبلاغ اظهار کرد: امیدواریم که با حمایت سران سه قوه موانع این پروژه عظیم که در خاورمیانه بی‌بدیل است، هر چه زودتر رفع شود و با طرح توسعه آن، چند هزار شغل دیگر ایجاد شود.

وی افزود: پروژه توسعه این کارخانه تولیدی یکی از برترین‌های منطقه است که در حوزه پالاشگاهی غلات به ثمر رسیده است.

وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به اینکه زیرساخت‌های اجرای پروژه به خوبی طراحی و تأمین شده است، ادامه داد: تیم مهندسی مستقر در این پالایشگاه متشکل از جوانان بومی و نخبه کشور هستند.

خاوازی با بیان اینکه یکی از نکات مهم این پروژه ظرفیت عظیمی است که در نگهداری از غلات در این پالایشگاه وجود دارد، افزود: می‌توان حدود ۶۰۰ هزار تن غلات در این پالایشگاه نگهداری کنیم.

وی با اشاره به اینکه فاز سوم این طرح در حال اجرا است و بازرسی به صورت مداوم انجام می‌شود، یادآور شد: طی دسترسی بسیار خوبی در این طرح به صنعت ریلی کشور وجود دارد، در این میان مشکلاتی نیز برای سرمایه گذار بخش خصوصی اجرای طرح ایجاد شده است که در دولت پیگیری برای رفع این مشکلات را به عهده خواهم گرفت.

وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به پیگیری‌های استانی توسط استانداری البرز در خصوص رفع موانع تولید، اظهار کرد: رئیس جمهوری نیز برای رفع مشکلات بخش خصوص اهتمام دارد، امیدواریم با حمایت سران سه قوه موانع این پروژه عظیم که در خاورمیانه بی‌بدیل است هر چه زودتر رفع شود و با طرح توسعه آن، چند هزار شغل دیگر ایجاد شود.

خاوازی با اشاره به ایجاد شغل متعدد در حاشیه رفع موانع طرح‌های بخش خصوصی، یادآور شد: با اجرای این پروژه شاهد به کارگیری آخرین تکنولوژی دنیا خواهیم بود.

وزیر جهاد کشاورزی در این سفر یک سردخانه ۱۵ هزار تنی میوه و سبزیجات نیز بهره‌برداری کرد.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید