Iranian Agriculture News Agency

وزیر جهاد کشاورزی:

ایانا-گلستان : حجتی خطاب به کشاورزان گفت:شما عزیزان برای حفظ و توسعه و آبادانی کشور تلاش کرده اید و با این همتی که من در شما می بینم می توانیم بر بدخواهان ملت و دولت اسلامی پیروز شویم.

گلستان از قطب های کشاورزی کشور است

وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه گلستان یکی از قطب های کشاورزی کشور است، گفت: امروز شاهد بودم در بخش زهکشی اراضی کشاورزی و دیگر بخش ها هم اقدامات خوبی انجام شده است.

به گزارش ایانا به نقل از روابط عمومی جهاد کشاورزی گلستان،همزمان با سفر ریاست جمهوری به استان گلستان محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی در جمع مردم شهرستان گمیشان در سالن ورزشی مختوم قلی در مراسم متمرکز افتتاح پروژه های بخش کشاورزی گلستان گفت:شور و شعف مردم و کشاورزان استان در افتتاحیه پروژه ها و کشاورزان که با تراکتورهای خود کاروان سپاس تشکیل دادند و مشارکت و حضور مردم ستودنی بود.

مهندس حجتی ادامه داد: مایه افتخار است که در بین شما مردم گمیشان حضور دارم.

وی با تاکید به تلاش مردم خونگرم شهرستان گمیشان افزود: شما عزیزان برای حفظ و توسعه و آبادانی کشور تلاش کرده اید و با این همتی که من در شما می بینم می توانیم بر بدخواهان ملت و دولت اسلامی پیروز شویم.

وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه گلستان یکی از قطب های کشاورزی کشور است، گفت: امروز شاهد بودم در بخش زهکشی اراضی کشاورزی و دیگر بخش ها هم اقدامات خوبی انجام شده است.

گفتنی است، در مراسم افتتاح متمرکز پروژه های عمرانی و تولیدی بخش کشاورزی استان گلستان، لباس ترکمنی از طرف مردم قدرشناس شهرستان گمیشان به وزیر جهاد کشاورزی اهدا شد.

براساس این گزارش،در این مراسم ۶۱۴ پروژه عمرانی و تولیدی بخش کشاورزی گلستان با اعتبار ۱۹۳۵۸ میلیاردریال و اشتغالزایی ۸ هزار و ۴۵۱ نفر به صورت ویدیو کنفرانس با فرمان دکتر روحانی رییس جمهور افتتاح و بهره برداری رسید.

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید