Iranian Agriculture News Agency

رئیس سازمان جهادکشاورزی کهگیلویه و بویراحمد:

رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: مدیران بخش کشاورزی برای جذب و تخصیص بودجه رایزنی‌های لازم با فرمانداران را داشته باشند.

مدیران کشاورزی برای تخصیص بودجه با فرمانداران رایزنی کنند

به گزارش خبرنگار ایانا از یاسوج، الیاس تاج‌الدینی در شورای معاونین این سازمان گفت: مدیری را می‌توان نام مدیر جهادی روی آن نهاد که برای خدمت بیشتر به مردم، یک ریال بیشتر اعتبار بگیرد.

رئیس سازمان جهادکشاورزی کهگیلویه‌وبویراحمد افزود: مدیران شهرستانی لازم است با تعامل با فرمانداران برای اختصاص اعتبار به پروژه‌های اولویت‌دار تلاش و رایزنی کنند.

تاج‌الدینی تأکید کرد: مشغله فرمانداران زیاد است و این مدیران متولی هستند که باید اهمیت بخش کشاورزی را یادآور شوند و از مشارکت و حمایت فرمانداران در پیشبرد اهداف جهادکشاورزی و خدمت به مردم، بهره بیشتری ببرند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: بدون شک بخش کشاورزی از اولویت‌های اصلی مسئولان ارشد استان کهگیلویه‌وبویراحمد بوده و اکنون بیشترین مراجعات و تقاضاهای مردمی در این بخش است؛ لذا توجه بیشتر به این بخش ضرورتی انکارناپذیر است.

تاج‌الدینی با بیان اینکه مدیران باید از ظرفیت‌های مختلف بودجه به ویژه بودجه‌های متفرقه آگاه باشند، توضیح داد: در کنار جذب و تخصیص بودجه، نحوه هزینه‌کرد این اعتبارات و رعایت اولویت‌های اهمیت فراوانی دارد.

وی از مدیران خود خواست تا تعامل بیشتری با ریش‌سفیدان، معتمدین، بخشداران، کشاورزان، تولیدکنندگان و کارشناسان پهنه داشته باشند و برای خدمت بهتر، بیشتر و به موقع به مردم، از همه این ظرفیت‌ها استفاده کنند.

وی یادآور شد: یک مدیر بخش کشاورزی وقتی کار خود را به درستی انجام داده است که کمتر موضوعی در حوزه فعالیت او، نیاز به ارجاع به استان و اتاق رئیس سازمان داشته باشد.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید