Iranian Agriculture News Agency

رئیس اداره روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی فارس:

رئیس اداره روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی فارس گفت: در سی و سومین دوره انتخاب و معرفی نمونه‎های بخش کشاورزی از نمونه‌های ملی استان فارس نیز تجلیل شد.

نمونه‌های ملی بخش کشاورزی فارس معرفی شدند

به گزارش خبرنگار ایانا در شیراز، علیرضا واحدی‌پور یادآور شد: در این مراسم که با حضور وزیر جهاد کشاورزی، معاونین و مدیران کل این وزارتخانه و رئیس سازمان جهاد کشاورزی فارس درتهران برگزارشد، 10 نفر از فعالین بخش کشاورزی این استان به عنوان نمونه ملی بخش مورد تقدیر قرار گرفتند.

واحدی پور تصریح کرد: پس از تعداد 7 نمونه ملی در سال گذشته، امسال برای اولین مرتبه 10نفر منتخب شدند که عبارتند از اکبر محمودی مسئول مرکز جهاد کشاورزی حومه مرودشت به عنوان مسئول مرکز نمونه ملی، محمد علی انصاری مدیر عامل شرکت تعاونی کشاورزی پنبه کاران شهرستان داراب و عباس رضایی مسئول نظام صنفی کارهای کشاورزی از شهرستان فیروزآباد بود.

این مقام مسئول گفت: در زراعت و باغبانی اسداله کوچکی از شهرستان داراب با تولید 8هزار و 200 کیلوگرم پنبه در هکتار، محمدحسین جلادت از شهرستان استهبان  با تولید 2 هزار و 851 کیلوگرم انجیر دیم  در هر هکتار و اکبر سلیمی از شهرستان داراب با تولید 119.5 تن انار در هر هکتار به عنوان تولید کنندگان برتر معرفی شدند.

واحدی پور گفت: دیگر برترین‌ها هوشنگ رنجبر از شهرستان خرمبید بهره بردار نمونه در بهره برداری و نگهداری سازه‌ها، تاسیسات آبیاری و زه‌کشی در سطح  ۴۰۰ هکتار، حمید اجاقی پرورش دهنده شتر مرغ مولد- توام از شهرستان شیراز با تولید 72 هزار کیلوگرم گوشت، ناصر ارشدی از شهرستان مرودشت مدیر واحد صنایع تبدیلی و تکمیلی بخش کشاورزی مجتمع کشت و صنعت دشت ارم شیراز با تولید 52 هزار تن محصولات کشاورزی و گل محمد بامری صادر کننده نمونه گیاهان دارویی از شهرستان شیراز بودند.

رئیس اداره روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی فارس تاکیدکرد: در سال 96 تعداد 79 نفر از فعالین این بخش نمونه شده‌اند که این 10 نفر از میان آن‌ها توانسته‌اند در ارزیابی‌های کشوری به عنوان نفرات ملی منتخب شوند و به زودی همچون گذشته از تمام عزیزان در شیراز تجلیل خواهد شد.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید