Iranian Agriculture News Agency

نماینده ولی فقیه در وزارت جهادکشاورزی:

نماینده ولی فقیه در وزارت جهادکشاورزی، نیروی انسانی را مهمترین سرمایه کشور خواند و با اشاره به اینکه اموز دشمن به تهاجم فرهنگی علیه ملت ما روی آورده است؛ بر ضرورت مبارزه با هجمه فرهنگی دشمنان تأکید کرد.

نیروی انسانی مهم‌ترین سرمایه کشور است

به گزارش خبرتگار ایانا در سمنان، آیت‌الله سید رضا تقوی در پنجمین مجمع پیشکسوتان ایثار و جهاد استان سمنان در سازمان جهادکشاورزی این استان اظهار کرد: هر جامعه‌ای سرمایه‌هایی دارد که شامل سرمایه‌های مادی و معنوی است و باید در راستای حفظ این سرمایه‌ها بکوشد.

وی اسلام را یکی از سرمایه‌های معنوی جامعه خواند و افزود: این سرمایه عزت و قدرت امروز را به (مردم کشور) ما داده است.

نماینده ولی فقیه در وزارت جهادکشاورزی با بیان اینکه عاشورا نیز یک ثروت معنوی برای همه مردم کشور ماست که جهانی شد تصریح کرد: اصل اعتقاد به مهدویت نیز یک ثروت معنوی است که باید به آن توجه کرد.

آیت‌الله تقوی با اشاره به اینکه امروز دشمن جنگ فرهنگی بی‌سابقه‌ای را علیه ملت ایران به راه انداخته است تأکید کرد: امروز و در جنگ فرهنگی نیز مانند دفاع مقدس، نیاز به سنگر ساز بی‌سنگر داریم .

وی با تأکید بر لزوم مبارزه با تهاجم فرهنگی دشمنان با تلاش و همدلی همه مسئولان و مردم گفت: تمام برنامه های مقابله با دشمن امروزه باید در جهت جنگ فرهنگی باشد.

نماینده ولی فقیه در وزارت جهادکشاورزی از سرمایه انسانی به عنوان یکی دیگر از سرمایه‌های مهم کشور نام برد و گفت: انسان‌های شجاع، فرهیخته و اندیشمند جزء سرمایه‌های انسانی محسوب می‌شوند و ضمن اینکه سنگرسازان بی‌سنگر از سرمایه‌های انسانی ارزشمند این نظام اسلامی هستند و این افتخارات باید ثبت شود و به آیندگان انتقال یابد.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید