Iranian Agriculture News Agency

رئیس روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان:

رئیس روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان سمنان گفت: نماینده ولی فقیه در وزارت جهادکشاورزی برای حضور در همایش زکات به سمنان سفر می‌کند.

به گزارش خبرنگار ایانا در سمنان، ابوذر حسین‌پور اظهار کرد: حجت الاسلام و المسلمین سید رضا تقوی در نخستین برنامه از سفر 2 روزه خود به استان سمنان با تعدادی از سنگرسازان بی‌سنگر استان سمنان دیدار و گفت‌وگو می‌کند.

وی با اشاره به دیگر برنامه‌های نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی در سمنان گفت: حجت‌الاسلام و المسلمین تقوی در دومین برنامه خود در استان سمنان در جلسه شورای هماهنگی سازمان جهاد کشاورزی شرکت می‌کند.

رئیس روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان با اشاره به برگزاری همایش زکات در استان سمنان گفت: حجت الاسلام و المسلمین تقوی در همایش زکات حضور یافته و پس از آن نیز با تعدادی از خانواده‌های شهدای جهاد کشاورزی و همچنین کارکنان سازمان جهاد کشاورزی دیدار می‌کند.

به گزارش ایانا دومین همایش استانی زکات در روز سی‌ام آبان‌ماه در سمنان برگزار می‌شود.

در این همایش برترین‌های زکات استان سمنان با حضور حجت الاسلام و المسلمین سید رضا تقوی نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی و همچنین آیت‌الله سید محمد شاهچراغی نماینده ولی فقیه در استان سمنان تجلیل می‌شوند.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید