Iranian Agriculture News Agency

استاندار آذربایجان شرقی:

استاندار آذربایجان شرقی، معرفی الگوهای موفق طرحهای تجاری سازی شده در نمایشگاه‌های نوآوری و فناوری ربع رشیدی RINOTEX در طول پنج نمایشگاه گذشته را خواستار شد.

الگوهای موفق طرحهای تجاری‌سازی شده معرفی شوند‎

به گزارش خبرنگار ایانا، مجید خدابخش در نشست زون‌های تخصصی علم و فناوری که با حضور اکبر فتحی رئیس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی برگزار شد، اظهار کرد: امسال شاهد برگزار ششمین دوره از این نمایشگاه با نگاهی همه جانبه هستیم و انتظار داریم الگوهای موفق در این نمایشگاه معرفی شده و تجربیات خود را به جوانان انتقال دهند.

خدابخش، با بیان اینکه استفاده از توانمندی‌های داخلی یکی از اصلی‌ترین موضوعاتی است که امسال در بحث اقتصاد مقاومتی دنبال می‌کنیم و این نمایشگاه می‌تواند ما را در رسیدن به این هدف کمک کند خاطرنشان کرد: ششمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی کاری زیربنایی است که در راستای اقتصاد مقاومتی برگزار می‌شود و در شرایط کنونی که در جنگ اقتصادی هستیم کم کم از سطح استانی به سطح ملی و بین‌المللی می‌رسد.

خدابخش  با تاکید بر اینکه با اصلاح ذهنیت و نگرش‌ها می‌توان از ظرفیت این نمایشگاه‌ها استفاده کرد، گفت: همه دستگاه‌های اجرایی به ویژه دانشگاه‌ها می‌توانند در تغییر نگرش و اصلاح ذهنیت نسبت به این موضوع، نقش مهمی را ایفا کرده و به توسعه تجاری‌سازی و فروش محصولات شتاب بیشتری ببخشند. 

خدابخش با بیان اینکه از تمامی دستگاه‌ها انتظار داریم تا به تجاری‌سازی ایده‌های فناورانه کمک کنند، ادامه داد: وزارت دفاع مشتری خوبی برای این محصولات شده است، اما از سایر دستگاه‌ها نیز انتظار داریم تا از این محصولات استفاده کنند.

گفتنی است، ششمین نمایشگاه نوآوری وفناوری ربع رشیدی RINOTEX2018 آبان ماه سال‌جاری از 10 تا 14 آبان ماه و با حضور۱۷ زون تخصصی فناوری در محل نمایشگاه بین‌المللی تبریز برگزار می‌شود.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید