Iranian Agriculture News Agency

اختصاصی ایانا/ کردستان

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان گفت: قابلیت های نیروی انسانی متخصص در سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان سرمایه عظیم وارزشمندی برای استان محسوب می شود.

نیروی انسانی متخصص یک سرمایه ارزشمند است

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان گفت: قابلیت های نیروی انسانی متخصص در سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان سرمایه عظیم وارزشمندی برای استان محسوب می شود.

به گزارش خبرنگار ایانا در استان کردستان، خالد جعفری در جلسه‌ای که باحضور پرسنل مدیریت جهاد کشاورزی سقز، سازمان تعاون روستایی و دیگرادارات تابعه سازمان در شهرستان سقز برگزارشد، افزود: روحیه مسئولیت پذیری، وظیفه شناسی وتلاش بی شائبه همکاران سازمان جهاد کشاورزی، وظیفه ما را مضاعف کرده تا بیش از پیش به مقوله شایسته سالاری و بهبود وضعیت و رفاهی همکاران به منظور تقویت انگیزه کاری آنان توجه کنیم.

رئیس سازمان جهادکشاورزی استان کردستان با تا کید بر اینکه هدف اصلی ما ارائه خدمت صادقانه و ماندگار به مردم استان است، افزود: تمام توان کارشناسی و تخصصی سازمان جهاد کشاورزی استان را در این راستا به کار خواهیم بست.

جعفری با تشریح سیاست های بخش کشاورزی استان، تصریح کرد: رهنمودهای لازم در راستای توسعه بخش کشاورزی و ایجاد بهره‌وری در واحدهای تولیدی استان را ارائه کرد.

در ادامه مدیر سازمان تعاون روستایی استان کردستان با برشمردن پتانسیل های مهم بخش کشاورزی استان افزود: همه ما باید دست در دست هم با عزمی جدی تر از قبل در توسعه بخش کشاورزی گام های اساسی و عملیاتی برداریم.

سید احمد ذکریایی نژاد خاطر نشان کرد: بر این باور هستیم که با همکاری و مساعدت ریاست سازمان جهاد کشاورزی و سایر همکاران شهرستان و استانی می توان با ارائه راهکارهای مناسب، در راه اعتلای بخش کشاورزی استان گام های مناسبی برداریم .

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید