Iranian Agriculture News Agency

سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی کلاردشت خبر داد:

سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی کلاردشت از پرداخت یک میلیارد و 200 میلیون ریالی تسهیلات رونق تولید به دامداران این شهرستان خبر داد.

پرداخت یک میلیاردی تسهیلات رونق تولید به دامداران کلاردشتی

سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی کلاردشت از پرداخت یک میلیارد و 200 میلیون ریالی تسهیلات رونق تولید به دامداران این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایانا از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی مازندران، مرید جعفرصالحی در حاشیه بازدید از یک واحد دامداری در روستای بازارسر کلاردشت گفت: این واحد دامداری پس از ثبت نام در سامانه بهین‌یاب، 600 میلیون ریال تهسیلات بسته رونق تولید با سود 18 درصد دریافت کرد.

وی بیان کرد: از ابتدای امسال 40 بهره‌بردار بخش کشاورزی شهرستان کلاردشت برای دریافت تسهیلات بسته رونق تولید در سایت بهین‌یاب ثبت نام کردند که برای تکمیل فرم تعیین وضعیت واحد تولیدی به مدیریت جهاد کشاورزی این شهرستان معرفی و تاکنون 22 پرونده تکمیل و برای تصمیم‌گیری نهایی به کارگروه‌های استانی مرتبط ارسال شد.

سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی کلاردشت با بیان اینکه بیشترین درخواست تسهیلات مربوط به واحدهای دامداری بود، افزود: تاکنون یک میلیارد و 200 میلون ریال تسهیلات به دو واحد دامداری پرواربندی گوساله پرداخت شده و یک فقره دیگر در دست اقدام است.

جعفرصالحی تأکید کرد: برای دریافت تسهیلات، طرح‌های سرمایه‌ای با پیشرفت فیزیکی بالای 60 درصد در بخش کشاورزی و صنایع تبدیلی پذیرش شده و پس از توجیه پذیری اقتصادی، مالی، فنی و حقوقی طرح، برای دریافت تسهیلات به بانک معرفی می‌شوند./

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید