Iranian Agriculture News Agency

مدیر شرکت غله و خدمات بازرگانی استان کردستان خبر داد؛

مدیر شرکت غله و خدمات بازرگانی استان کردستان ضمن اظهار تاسف از حادثه زلزله در استان کرمانشاه گفت: در راستای کمک به حادثه دیدگان زلزله روزانه ۱۰۰ هزار قرص نان توسط خبازی های سطح شهر پخت خواهد شد.

پخت روزانه ۱۰۰ هزار قرص نان برای حادثه دیدگان زلزله کرمانشاه

مدیر شرکت غله و خدمات بازرگانی استان کردستان ضمن اظهار تاسف از حادثه زلزله در استان کرمانشاه گفت: در راستای کمک به حادثه دیدگان زلزله روزانه۱۰۰هزار قرص نان توسط خبازی های سطح شهر پخت خواهد شد.

به گزارش ایانا از روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان کردستان، جمال صالحی افزود: کلیه خبازی های سنندج ملزم به پخت و تهیه این مقدار نان هستند که روزها جهت تهیه نان مصرفی شهروندان کردستانی اقدام و در شیفت شب نسبت به پخت نان برای حادثه دیدگان استان کرمانشاه اقدام کنند.

جمال صالحی تاکید کرد: پخت این مقدار قرص نان برای حادثه دیدگان زلزله کرمانشاه روزانه۲۶۷کیسه آرد مورد نیاز است که با تصمیم شرکت بازرگانی ایران توسط شرکت غله و خدمات بازرگانی کردستان تأمین خواهد شد.

وی اظهار کرد: به محض رخداد این حادثه ناگوار مردم استان نیز در اقدامی خیرخواهانه با پرداخت پول به خبازی ها نسبت به تهیه نان برای حادثه دیدگان اقدام کردند.

مدیر شرکت غله و خدمات بازرگانی استان کردستان یادآورشد: تا زمان اعلام نیاز استان کرمانشاه این مقدار نان که روزانه۱۰۰هزار قرص نان است پخت خواهد شد./

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید