Iranian Agriculture News Agency

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران خبر داد؛

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران از پرداخت تسهیلات 440 میلیارد تومانی در بخش کشاورزی استان خبر داد.

پرداخت تسهیلات 440 میلیارد تومانی به بخش کشاورزی مازندران

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران از پرداخت تسهیلات 440 میلیارد تومانی در بخش کشاورزی استان خبر داد.

به گزارش ایانا از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی مازندران، دلاور حیدرپور درباره عملکرد سازمان جهاد کشاورزی مازندران در اصلاح ساختار مرغداری‌ها گفت: یکی از حمایت‌های این سازمان اعطای تسهیلات سرمایه در گردش، سرمایه‌گذاری برای ساخت، نوسازی صنعت در حال کار اعم از مرغداری، دامداری و پرورش ماهی است.

وی با بیان اینکه وظیفه سازمان جهاد کشاورزی مازندران حمایت از بخش کشاورزی است، ادامه داد: به دلیل اینکه صنعت دامداری و مرغداری مازندران در کشور از صنایع پیشرو است قطعاً سهم بیشتری در ارائه خدمات و تسهیلات دارد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران افزود: سال گذشته سرمایه در گردش سنگینی در اختیار واحدهای دامداری و مرغداری ها قرار داده شد و در حال حاضر هم آمادگی داریم از طریق بسته رونق تولید بیشترین تسهیلات را در اختیار مرغداری قرار دهیم.

این مسؤول اضافه کرد: متقاضیان می‌توانند از این فرصت برای نوسازی واحدهای قدیمی و بروز کردن تکنولوژی تولید خود استفاده کنند.

حیدرپور میزان تسهیلات پرداختی به بخش کشاورزی مازندران را در سال گذشته 440 میلیارد تومان اعلام کرد و افزود: این تسهیلات در اختیار واحدهای دام و طیور، باغداران و کشاورزان قرار گرفت.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید