Iranian Agriculture News Agency

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان از افتتاح ۳۹۵ پروژه بخش کشاورزی در استان کردستان خبر داد و اظهار کرد: این تعداد پروژه با اعتبار نزدیک به ۵5 میلیارد تومان در هفته دولت افتتاح و به بهره برداری می رسد.

افتتاح ۳۹۵ پروژه با اعتبار ۵5 میلیارد تومان در کردستان

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان از افتتاح۳۹۵پروژه بخش کشاورزی در استان کردستان خبر داد و اظهار کرد: این تعداد پروژه با اعتبار نزدیک به 55میلیارد تومان در هفته دولت افتتاح و به بهره برداری می رسد .

به گزارش ایانا از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان، ذوالفقاری افزود: در همه دستگاهای دولتی دو ایام از سال پروژه ها به بهره برداری می رسد، اما سازمان جهاد کشاورزی علاوه بر هفته دولت، در ایام دهه مبارک فجر و هفته جهاد کشاورزی نیز پروژه های اجرا شده، افتتاح می شود .

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان گفت: در هفته جهاد کشاورزی 79 میلیارد تومان پروژه افتتاح و به بهره برداری رسید .

وی تاکید کرد: پروژه بزرگ تولید قارچ سروآباد با۱۵میلیارد تومان از پروژه های شاخص است که می تواند در بحث اشتغال ظرفیت بسیار خوبی ایجاد نماید .

ذوالفقاری خاطر نشان کرد: پروژه های قابل افتتاح در حوزه های مختلف، دام، طیور، آبزیان، زنبور عسل، طرح های مرتع داری و آبخیزداری منابع طبیعی، سیستم های نوین آبیاری و صنایع تبدیلی و تکمیلی است .

وی اظهار کرد: امید است تحرکات بخش کشاورزی ادامه دار باشد تا با ایجاد اشتغال پایدار در راستای افزایش درآمد اقدام شود .

به گفته وی پروژه پرورش قارچ شهرستان سروآباد توسط یک سرمایه گذار انجام شده است که 10 میلیارد آورده شخصی و۵میلیارد تومان از محل صندوق توسعه بخش کشاورزی پرداخت شده است./

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید