Iranian Agriculture News Agency

"ساداتی نژاد" در دیدار با خانواده شهید نیکبخت:

9 دی روز بصیرت ملت ایران در برابر فتنه دشمنان است

وزیر جهاد کشاورزی گفت: امروز 9 دی روز بصیرت است، ملت ما در مقابل فتنه ها ایستاده اند و با قدرت از آن عبور کرده اند.

9 دی روز بصیرت ملت ایران در برابر فتنه دشمنان است

به گزارش خبرنگار ایانا، سید جواد ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی که صبح امروز به منظور بازدید از طرح های بخش کشاورزی به استان گلستان سفر کرده است،  در دیدار با خانواده شهید محمد علی نیکبخت از نیروهای جهاد سازندگی سال 61 و اولین شهید روستای کرد آباد شهرستان علی آباد کتول اظهار کرد: شهید نیکبخت منشا آثار نیک در این منطقه بوده اند و خدا را شاکریم که توانستیم به محضر خانواده این شهید بزرگوار برسیم.

وی افزود: هرچه در حوزه جهاد کشاورزی و امنیت غذایی داریم نتیجه روحیه جهاد سازندگی در این وزارت خانه است. حضرت امام(ره) نهادهای انقلابی را به وجود آورد تا نهادهای قدیمی را به حرکت وادارد مانند کمیته امداد در کنار بهزیستی، جهاد سازندگی در کنار وزارت کشاورزی.

ساداتی نژاد تصریح کرد: با حذف جهاد سازندگی روستاها بزرگترین حامی خود را از دست دادند. در دوران دفاع مقدس هم سنگر ساز بی سنگر بودند و ما مدیون خون این شهدای والامقام هستیم.

وی افزود: وزارت جهاد کشاورزی هنوز هم نهاد جهادی است و امیدواریم بتوانیم دین خود را به این شهدا ادا کنیم و راهشان را ادامه دهیم. امروز 9 دی روز بصیرت است، ملت ما در مقابل فتنه ها ایستاده اند و با قدرت از آن عبور کرده اند.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید