Iranian Agriculture News Agency

ساداتی‌نژاد در سفر به زنجان،

وزیر جهاد کشاورزی گفت: حضور سرمایه گذاران سایر بخش ها در حوزه کشاورزی نشان می‌دهد کشاورزی به سمت اقتصادی شدن در حال حرکت است.

کشاورزی به سمت اقتصادی شدن در حال حرکت است

به گزارش ایانا، سید جواد ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی  در آیین کلنگ زنی پروژه های صنعتی کشاورزی و دامپروری شهرستان خدابنده در جمع خبرنگاران، گفت: در پروژه هایی که اخیراً کلنگ زنی شده شاهد حضور سرمایه‌گذاران سایر بخش ها را در بخش کشاورزی هستیم که بسیار ارزشمند بوده است.

وی با بیان اینکه سرمایه گذاری در حوزه امنیت غذایی دارای اهمیت بسیاری در کشور است، یادآور شد: شهرک خصوصی گلخانه‌ای ۴۰ هکتاری توسط یک پزشک سرمایه گذاری شده که نشان می دهد کشاورزی به سمت اقتصادی شدن در حال حرکت است.

وی افزود: در راستای طرح ۱۰۰ هزار هکتاری گلخانه ها که دستور رئیس جمهور بوده بنا است تا با این طرح سبزی و صیفی وارد گلخانه ها شود.

ساداتی‌نژاد ادامه داد: کلنگ زنی طرح ۱۰۰ هزار راسی  تولید گوسفند در این منطقه در تامین پایدار پروتئین در کشور بسیار حائز اهمیت است.

به گفته ساداتی‌نژاد، این مهم در صنعتی سازی تولید گوشت قرمز دام سبک بسیار اهمیت دارد.

وی با تاکید بر اینکه ما حامی  تولید در بخش کشاورزی هستیم، افزود: بخش تسهیلات  و واگذاری اراضی را سرعت میدهیم.

وزیر جهاد کشاورزی در پایان گفت: شهرستان خدابنده قطب تولید کشاورزی است و انشالله بتوانیم با یک تحرک، پویایی  و اشتغال پایدار را ایجاد کنیم.

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید