Iranian Agriculture News Agency

در ادامه سفر به استان آذربایجان شرقی؛

وزیر جهاد کشاورزی در ادامه سفر به استان آذربایجان شرقی با خانواده با خانواده شهید مدافع سلامت شبستر دیدار کرد.

دیدار وزیر جهاد کشاورزی با خانواده شهید مدافع سلامت شبستر

به گزارش خبرنگار ایانا در استان آذربایجان شرقی، سید جواد ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی در ادامه سفر به استان آذربایجان شرقی ضمن دیدار با خانواده شهید مدافع سلامت اکبر امیریان یاد و خاطره شهدای سلامت را گرامی داشت.

وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه در بحث کرونا به خوبی عمل نمودیم عنوان کرد: همواره نام و یاد مدافعان سلامت بر تاریخچه اذهان مردم باقی خواهد ماند.

گفتنی است، وزیر جهاد کشاورزی با اهدای لوح از خانواده شهید مدافع سلامت امیریان تقدیر کرد.

متن لوح تقدیر به شرح زیر است:

خانوده محترم شهید سلامت اکبر امیریان

با سلام وصلوات بر پیامبر اعظم حضرت محمد(ص)

در روزهایی که نه دستی به دوستی و نه آغوشی به گرمی می توانست حتی برای عزیزترین عزیزان باز شود، مدافعان سلامت بی پروا و جان برکف و متعهدانه و ایثارگر جهت شفای بیماران، مسئولیت پذیر و فداکارانه در صف مقدم ایستادند. حضور خستگی ناپذیرشان در خط اول ایستادگی و صبر و استقامت در حفظ و حراست از سلامتی و جان مردم و تسکین آلام دردمندان قابل ستایش و تقدیر است.

وجود پرمهر و نیکوکار مدافعان سلامت در جای جای خاطره مردم ایران خواهد ماند و فراموش نخواهد شد. همانان که در لحظه های عبوس نا امیدی با تلاش بی وقفه و جان برکف و مهربانانه در کنار مردم سرزمینمان غزل های امید خواندند و افتخارآفرین عمل کردند. بی تردید فرهنگ ایثار و جهاد عاشقانه ای را که تدریس کردند تا همیشه در اذهان همگان به یادگار خواهد ماند.

این لوح به پاس تلاش ها و از خودگذشتگی آن شهید بزرگوار تقدیم حضورمی گردد. توفیقات روز افزون ظل توجهات حضرت ولیعصر (ارواحنا له الفدا) را از خداوند منان مسئلت می نمایم.

 

                                                                       سیدجواد ساداتی نژاد

                                                                         وزیر جهادکشاورزی

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید