Iranian Agriculture News Agency

مدیرعامل سازمان مرکزی مرکزی تعاون روستای ایران خبر داد:

مدیرعامل و رئیس هیات مدیره سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران پرداخت 140 میلیارد تومان بهای وش پنبه کاران داراب طی دو ماه را اقدامی بزرگ و اثرگذار در راستای خدمات رسانی به کشاورزان عزیز دانست.

 پرداخت 140 میلیارد تومان بهای وش پنبه کاران استان فارس

به گزارش ایانا و به نقل از سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران، اسماعیل قادری‌فر با اشاره به تسویه حساب بهای پنج هزار و 500 تن بهای وش پنبه کاران شهرستان داراب استان فارس طی دوماه در شرایطی که بحران اقتصادی در کشور حاکم است گفت: شبکه تعاون روستایی در راستای وظایف سه گانه هدایت، حمایت و نظارت در راستای اعتمادسازی و انگیزه بخشی به جامعه تولید کنندگان در جهت ثبات آرامش در جامعه تلاش می کند.

وی گفت: عملکرد شرکت پنبه کاران داراب در  توسعه کشت و افزایش تولید پنبه در شهرستان داراب طی چند سال گذشته تحولی را در تولید طلای سفید ایجاد کرده است که با توسعه کشت مکانیزه و افزایش راندمان تولید، کاهش هزینه ها و بالابردن سطح اقتصادی، شرکت پنبه کاران داراب آمادگی گام برداشتن به سوی کشت قراردادی پنبه در سال زراعی آینده را ایجاد کرده است.

قادری فر بر ایجاد زنجیره ارزش در کشور تاکید کرد و افزود: چنین شرکت های توانمند و بزرگی می توانند با ایجاد زنجیره ارزش و یا همکاری با این زنجیره ها رونق چرخ اقتصادی کشور را با اطمنیان بیشتری سرعت بخشند.

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید