Iranian Agriculture News Agency

فرمانده یگان حفاظت اراضی کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل

اجرای قانون حفظ کاربری اراضی و جلوگیری از خرد شدن اراضی و نظارت بر آنچه به عنوان مجوز های قانونی ساخته می شود و ساخت و سازهای غیر مجاز از وظایفی است که این یگان به عنوان ضابط قضایی در استان انجام وظیفه می‌کنند .

صیانت از اراضی کشاورزی در گرو تقویت فرهنگ حفاظت از زمین های کشاورزی

به گزارش خبرنگار ایانا در استان اردبیل سرهنگ دوم رضا قاسمی که در اولین جلسه کارگروه ساخت و ساز غیر مجاز در فرمانداری شهرستان نمین تشکیل یافته بود با اعلام این خبر افزود: از آنجایی که وظیفه اصلی و مهم این یگان با همکاری نیروی انتظامی و دستگاههای قضایی صیانت از اراضی کشاورزی و باغی است ضرورت دارد تمامی دستگاههای ذیربط بویژه مردم عزیز و هموطنان ساکن در مناطق در راستای حفاظت از بستر تولید یعنی اراضی کشاورزی و جلوگیری از تغییر غیر قانونی کاربری اراضی کشاورزی ما را همواره همراهی کنند .

وی گفت : اجرای قانون حفظ کاربری اراضی و جلوگیری از خرد شدن اراضی و نظارت بر آنچه به عنوان مجوز های قانونی ساخته می شود و ساخت و سازهای غیر مجاز که بدون اعمال قانون اعمال می شود از وظایفی است که این یگان به عنوان ضابط قضایی در استان انجام وظیفه می‌کنند .

سرهنگ دوم قاسمی با اشاره به مسئولیت مهم یگان حفاظت از اراضی کشاورزی گفت :آنچه که در دستور العمل به تائید نیروهای نظامی و مقام معظم رهبری رسیده است حفاظت از اراضی کشاورزی وباغی در راستای حاکمیت امنیت غذایی بوده و با متخلفان و زمین خاطران بر خورد قانونی خواهد شد .

وی در آخر سخنان خود با تشکر از روحیه قابل قبول دستگاه‌های ذیربط گفت : سامانه 131 که پل ارتباطی بین مردم و این یگان می باشد همواره فعال بوده و با تماس بموقع مردم  با متخلفان به‌موقع برخورد خواهد شد .

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید