Iranian Agriculture News Agency

کارگاه های آموزشی توجیهی (تخصصی) اعضای سایت های فرعی سایت الگویی ملی زنبور عسل شهرستان کوثر، به صورت مرتب و منظم برگزار می‌شود .

به گزارش خبرنگار ایانا در استان اردبیل، علیرضا خواجوی با اعلام این خبر افزود: با همکاری مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان کوثر، معاونت بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی و مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان، کارگاه‌های آموزشی توجیهی (تخصصی) اعضای سایت های فرعی سایت الگویی ملی زنبور عسل شهرستان کوثر، به صورت مرتب و منظم برگزار می شود.

مدیر هماهنگی ترویج کشاورزی سازمان افزود: برنامه مذکور در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و با در نظر گرفتن اهداف متعددی از قبیل بهره‌‌گیری از یافته‌های نوین محققین و ظرفیت های واحدهای تخصصی و همچنین ارتقاء و توسعه دانش و روزآمد نمودن مهارت های شغلی زنبورداران طراحی شده است.  

خاطر نشان کرد: در برنامه مذکور که با حضور تعداد 25 نفر از کارشناسان و زنبورداران پیشرو شهرستان کوثر برگزار شد. کارشناس مسئول زنبور عسل سازمان و محقق موضوعی مرکز تحقیقات استان درباره اصول مدیریت زمستان گذرانی زنبور عسل شامل روش های تغذیه و نگهداری کندوها در زمستان، شیوه های نوین زنبورداری، تولید عسل طبیعی و سالم، نکات و موارد فنی را بیان نموده و به پرسش های مطرح شده پاسخ دادند.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید