Iranian Agriculture News Agency

حجت الاسلام و المسلمین اکبر اکبری در مراسم گرامیداشت هفته بسیج در جمع مسئولان و بسیجیان پایگاه طریق القدس سازمان جهاد کشاورزی اردبیل گفت: اینکه حضرت امام (ره) در جمع پرشور بسیجیان فرمود: از خداوند می خواهم مرا با بسیجیانم محشور کند و یا مقام معظم رهبری تربیت نیروهای با اخلاص، مومن ، سالم ، صادق و بی اعتنا به انحرافات را از اعجاز حضرت امام (ره) برشمردند که رهبری آن را فتح الفتوح حضرت امام (ره) نام نهادند.

به فرموده مقام معظم رهبری بسیج فتح الفتوح امام (ره) بود
به گزارش خبرنگار ایانا در اردبیل، ​وی با اشاره به دیدگاه امیر مومنان حضرت علی (ع) فرمودند : آن حضرت ویژگی های بسیج را در روحیه شهادت طلبی ، انس با قرآن ، توجه به فرایض و احکام الهی و تبعیت از امامت دانستند چنین ویژگی های برجسته و ممتاز در بسیجیان نظام مقدم جمهوری اسلامی به وضوع مشاهده می شود .

این مقام مسئول در ادامه سخنان خود افزود: نیروهای توانمند بسیج از صدر اسلام تا حال حاضر و بالاخصی در هشت سال دفاع مقدس نمادهای از خود گذشتگی و ایثار را به بهترین نحو ممکن به نمایش گذاشتند شهدای جهادگر اخلاص داشتند و به همین دلیل ماندگار شدند . یاد و خاطره شهیدان والا مقام باکری و یسری هرگز از اذهان فراموش نخواهد شد

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل در ادامه سخنان خود افزود: بسیج همیشه می باست گوش به فرمان فرمانده کل قوا ولی فقیه باشد همانگونه که بنیانگذار جمهوری اسلامی نیز افزوند : پشتیبان ولایت فقیه با شید تا به مملکت شما آسیبی نرسد .

وی ادامه داد : نیروهای توانمند بسیجی نبایستی صرفاً حضور خود را در جبهه های نبرد بدانند . بسیج می بایست در تمامی عرصه های علمی وفنی و مهندسی و سیاسی ورود پیدا کند و قابلیت ها و توانمندی های خود را نشان دهد .

در ادامه این مراسم یکی از اعضای فعال پایگاه طریق القدس بیانیه گام دوم انقلاب را که توسط مقام معظم رهبری تدوین یافته تشریح نمود و از 3 نفر از کارکنان این سازمان بعنوان بسیج نمونه با اهداء لوح و هدایایی قدردانی به عمل آمد.

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید