Iranian Agriculture News Agency

نظارت و بازرسی درقالب 16 تیم 2 نفره از واحد های صنفی توزیع کالاهای اساسی تنظیم بازار به تعداد 150 واحد صنفی درقالب مانور سراسری بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی اغاز و به صورت پراکنده و تصادفی از مراکز عرضه کالاهای اساسی بازدید بعمل آمد

برگزاری مانور اکیپ های بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی در استان همزمان با سراسر کشور

به گزارش خبرنگار ایانا در استان اردبیل شهرام نجف پور سرپرست مدیریت بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل با اعلام این خبر افزود: نظارت و بازرسی درقالب 16 تیم 2 نفره با تعداد 16 دستگاه خودرو از واحد های صنفی توزیع کالاهای اساسی تنظیم بازار به تعداد 150 واحد صنفی در سطح  استان درقالب مانور سراسری بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی اغاز و  به صورت پراکنده و تصادفی از مراکز عرضه کالاهای اساسی  بازدید بعمل آمد و در خصوص عدم درج قیمت بر روی کالاها  و رعایت قیمت توضیحات و تذکرات لازم به منظور خودداری از گران فروشی و کم فروشی   به مدیران واحد های صنفی ارائه گردید .

این مقام مسئول افزود: در حال حاضر بازار آرامش خوبی دارد. شرایط در حوزه‌های کالاهای اساسی بسیار مناسب است. امیدواریم مسئولین  حوزه های کنترل خود را در مسیر تولید تا توزیع داشته باشند تا محصولات کشاورزی نیز با کمترین دلالی به دست مصرف‌کننده برسد.

وی اضافه کرد : قطعا با واحدهای متخلفی که قیمت های مصوب را رعایت نکنند و یا در جهت سود جویی اقدام به احتکار کالاهای اساسی مردم نمایندطبق مقررات  با جدیت و نظارت کامل  برخورد خواهد شد .

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید