Iranian Agriculture News Agency

در استان بوشهر، اختصاص یافت؛

استاندار بوشهر با اشاره به اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی روستایی گفت: در اجرای این پروژه‌ها تاکنون 134 میلیارد تومان از سوی بانک‌های عامل به طرح‌های خدماتی، تولیدی و اقتصادی در روستاهای استان بوشهر پرداخت شده است.

134 میلیارد تومان به طرح‌های اشتغالزایی روستایی
عبدالکریم گراوند ظهر امروز در نشست با نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری با تبریک میلاد رسول گرامی اسلام حضرت محمدمصطفی(ص) و امام جعفر صادق(ع) و گرامیداشت هفته وحدت و بسیج مستضعفین روند اجرایی طرح‌های عمرانی استان بوشهر را مورد اشاره قرار داد و اظهار داشت: برای تسریع در اجرای طرح‌های سد باغان و دشت پلنگ 48 میلیارد تومان از سوی وزارت نیرو تخصیص یافت که به 78 میلیارد تومان افزایش می‌یابد.

وی، از انتخاب پیمانکار اجرای طرح آب شیرین‌کن وحدتیه دالکی خبرداد و بیان کرد: مجری این پروژه برای تسریع اجرای طرح و تکمیل بر اساس برنامه زمان‌بندی قول مساعد داده است.

استاندار بوشهر با اشاره به آب شیرین‌‌کن برازجان افزود: برای حل مشکل تأمین آب آشامیدنی برازجان وزارت نیرو با شیرین‌سازی آب دریا برای این شهر موافقت کرد که برای ساخت آن پس از مکان یابی اقدام خواهد  شد.

گراوند آغاز عملیات خط راه آهن بوشهر به شیراز، افتتاح کارخانه سیمان مند دشتی، پروژه پرورش ماهی در قفس، افتتاح فاز نخست مجتمع بندری نگین بوشهر را از طرح‌های مهم امسال در استان دانست.

وی، از اجرای طرح‌‌های اشتغال‌زایی روستایی خبرداد و تصریح کرد: در اجرای مرحله نخست طرح اشتغال‌زایی 134 میلیارد تومان از سوی بانک‌های عامل به طرح‌های مستقر در روستاهای استان بوشهر پرداخت شده است و به زودی مرحله دوم اجرای این طرح‌ها آغاز می‌شود.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید