Iranian Agriculture News Agency

پس از ناکامی غواصان وقت در جستجوی قنات

بقایای جسدی کشف شده که به علت وجود اختلاف بر سر املاک کشاورزی و توسط همسر مقتول روی داده بود، تحویل خانواده اش شد.

بقایای جسد کشف شده که به علت وجود اختلاف بر سر املاک کشاورزی و توسط همسرش روی داده بود، تحویل خانواده اش شد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ آرش مرادی در بیان جزئیات این خبر، افزود: ماموران انتظامی و پلیس آگاهی بوئین زهرا پس از اظهارات مرد کشاورزی مبنی بر مشاهده استخوان های یک انسان هنگام لایروبی و احیای چاه قنات قدیمی در اراضی کشاورزی، بلافاصله در محل حاضر شدند.
وی با اشاره به اینکه با حضور ماموران و مقام قضائی در محل، بقایای جسد جمع آوری و پرونده اولیه در این زمینه تشکیل شد، اضافه کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی تلاش خود را برای شناسایی جسد مجهول الهویه آغاز و در تحقیق های اولیه از افراد قدیمی روستای محل کشف جسد، سرنخ هایی از مفقودی زنی متاهل و 32 ساله در سال 59 به دست آمد.
سرهنگ مرادی ادامه داد: پس از مفقودی زن یاد شده در سال 59 و راهنمایی و همکاری شاهدان مبنی بر قتل وی توسط همسر و رها کردن جسد در قنات، تلاش غواصان جهت جست و جوی جسد به علت زیاد بودن آب در آن زمان بی نتیجه ماند.
به گفته رئیس پلیس آگاهی استان، در سال 59 همسر زن مفقود شده به اتهام قتل و با صدور حکم دادگاه روانه زندان و پس از تحمل چند سال حبس آزاد و در سال 80 نیز فوت می کند.
سرهنگ مرادی به تکمیل تحقیقات پلیس در این رابطه اشاره و افزود: بقایای جسد کشف شده که به علت وجود اختلاف بر سر املاک کشاورزی و توسط همسرش روی داده بود، تحویل خانواده اش شد.
انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید