Iranian Agriculture News Agency

نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی پیش از ظهر امروز با حضور در سایت واکسیناسیون فاز 3 مطالعه بالینی واکسن کرونای موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی، دوز اول واکسن رازی کووپارس را دریافت کرد.

نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی دُز اول واکسن رازی کووپارس را دریافت کرد

به گزارش ایانا به نقل از نمایندگی ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی؛ حجت الاسلام و المسلمین سید حسن ربانی نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی پس از دریافت واکسن ایرانی کووپارس با قدردانی از دست اندرکاران این پروژه اظهار کرد: به تمام عزیزانی که در عرصه سلامت به ویژه در زمینه مبارزه با کرونا مجاهدت می کنند، صمیمانه خداقوت و خسته نباشید می گویم.

حجت الاسلام والمسلمین ربانی درباره دریافت واکسن ایرانی کرونا گفت: اعتقاد داشته و دارم که باید واکسن ایرانی بزنم و با توجه به این که مجموعه موسسه رازی، تلاش کردند و واکسن کرونا را ساختند، به پاس تشویق و تقدیر از دست اندرکاران این واکسن در موسسه رازی و سازمات تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی، واکسن کووپارس را انتخاب کردم.

نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی با اشاره به بازدید ماه گذشته از موسسه رازی یادآور شد: موسسه رازی سابقه ای حدود صد ساله در واکسن سازی دارد و از موسسات با سابقه کشور در زمینه تولید واکسن است؛ بنابراین صبر کردم تا با صدور مجوز مصرف، این واکسن ملی و ایرانی را دریافت کنم.

گفتنی است مجوز مصرف اضطراری داوطلبانه واکسن رازی کووپارس، روز گذشته از سوی سازمان غذا و دارو، صادر شد.

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید