Iranian Agriculture News Agency

وزیر جهاد کشاورزی مطرح کرد؛

وزیر جهاد کشاورزی در پیامی به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس، ضمن پاسداشت از خود گذشتگی و جانفشانی بیش از۵۴۰ هزار نیروی جهادگر اعزامی به جبهه های نبرد حق علیه باطل، ۲۳۹۱۳ جانباز جهادگر و بیش از ۱۲۰۰ آزاده جهادگر، یاد و خاطره ۳۳۹۶ شهید وزارت جهاد کشاورزی را گرامی داشت.

چهلمین سالگرد دفاع مقدس فرصتی برای بازخوانی فداکاری «سنگرسازان بی سنگر»

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، متن پیام دکتر کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی به این شرح است:

چهلمین سالگرد دفاع مقدس فرصتی برای بازخوانی ایثار و جانبازی «جهادگران» و به تصویر کشیدن رشادت و فداکاری «سنگرسازان بی سنگر» است.

جهادگرانی که از بدو پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و در پاسخ به ندای «هل من ناصر ینصرنی» امام امت (ره) و ولی فقیه زمان خویش، پای در رکاب کرده و عاشقانه و مخلصانه در عرصه های مختلف مجاهدت کردند و برگهای زرینی بر تاریخ سراسر افتخار این مرز و بوم افزودند.

فرزندان جهادی امام خمینی (ره)، هر غیرممکنی را برای خود ممکن ‌کردند و با تکیه بر تعهد و تخصص - به تعبیر زیبای امام (ره) - «بذر انقلاب را در دل هر روستایی کاشتند و بزرگ‌ترین آبرو را به انقلاب اسلامی خود دادند و با تکیه به اسلام و خدای تعالی در این راه بهترین نمونه و الگو برای همه جوانان مسلمان و متعهد اسلامی گردیدند.»

از عرصه محرومیت‌زدایی و عمران روستاها تا پشتیبانی و مهندسی جنگ، از ارتقا امنیت غذایی تا خوداتکایی در تولید محصولات استراتژیک، رد پای جهادگران و گام های بلند و ماندگار ایشان نشان از مدیریتی دارد که از «فرهنگ جهادی» نشأت گرفته و امروز نیز آن روحیه متعالی و ثمرۀ مجاهدت های آنان، چراغ راه همه ما در خدمت به ملت شریف و شهید پرور ایران اسلامی است.

ضمن پاسداشت از خود گذشتگی و جانفشانی بیش از۵۴۰ هزار نیروی جهادگر اعزامی به جبهه های نبرد حق علیه باطل، ۲۳۹۱۳ جانباز جهادگر و بیش از ۱۲۰۰ آزاده جهادگر، یاد و خاطره ۳۳۹۶ شهید وزارت جهاد کشاورزی را گرامی داشته و به مقام شامخ تمامی شهیدان و مجاهدان راه حق و فضیلت ادای احترام کرده و درود می فرستم.

 

کاظم خاوازی

وزیر جهاد کشاورزی

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید