Iranian Agriculture News Agency

برای نخستین بار به منظور تشویق فرزندان پرسنل جهاد کشاورزی پایه‌گذاری شد:

مراسم تجلیل از فرزندان نخبه علمی و ورزشی کارکنان ستاد وزارت جهاد کشاورزی اداره کل رفاه و پشتیبانی به منظور تشویق و ترغیب فرزندان پرسنل وزارت جهاد کشاورزی برای افزایش سطح علمی و ورزشی آنها در سالن توسعه وزارت جهاد کشاورزی برگزار شد.

تجلیل از فرزندان نخبه علمی و ورزشی کارکنان ستاد وزارت جهاد کشاورزی+ جدول اسامی، رشته و رتبه آنها

 

مراسم تجلیل از فرزندان نخبه علمی و ورزشی کارکنان ستاد وزارت جهاد کشاورزی اداره کل رفاه و پشتیبانی به منظور تشویق و ترغیب فرزندان پرسنل وزارت جهاد کشاورزی برای افزایش سطح علمی و ورزشی آنها در سالن توسعه وزارت جهاد کشاورزی برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری کشاورزی ایران (ایانا)، سیدرضا پورنقی مدیر کل رفاه و پشتیبانی وزارت جهادکشاورزی امروز در مراسم تجلیل از فرزندان نخبه علمی و ورزشی کارکنان ستاد این وزارتخانه گفت: این مراسم امسال برای نخستین بار به منظور تشویق و ترغیب فرزندان پرسنل وزارت جهاد کشاورزی با هدف افزایش سطح علمی و ورزشی آنها برگزار شده است.

وی افزود: فرزندان نخبه علمی و ورزشی کارکنان ستاد وزارت جهاد کشاورزی با تلاش‌های فراوان فراوان راه را پیموده‌اند تا به چنین توفیقی رسیده‌اند.

پورنقی با تاکید بر اینکه این افراد تا رسیدن به اهداف‌شان با چالش‌هایی مواجه بوده‌اند، تصریح کرد: البته غلبه بر این چالش‌ها با استعدادها و توانایی‌هایی که دارند امکان‌پذیر است و هرکسی دنبال علاقه‌اش برود، قطعا موفق است.

پورنقی افزود: امسال پایه‌گذاری این مراسم آغاز شده و سعی می‌کنیم برگزاری این‌گونه مراسم در سال‌های بعد هم ادامه یابد.

لازم به ذکر است جهت مراعات پروتکل بهداشتی امکان قرار گرفتن همه حاضرین در یک عکس دسته جمعی یادگاری مقدور نشد.

گزارش: ساناز بردبار
عکسها: احمد سناویز

 

اسامی فرزندان حائز نخبه علمی و ورزشی کارکنان ستاد وزارت جهاد کشاورزی

علی رازقندی

مقام اول المپیاد علمی و آموزشی رشته نجوم و اختر فیزیک

رومینا صفری نوده

مدال برنز المپیاد فیزیک مالزی

هلیا عطارد

مقام دوم المپیاد علمی رشته ریاضی کشور باشگاه دانش پژوهان

عماد علایی تفتی

رتبه دورقمی کارشناسی ارشد رشته فناوری و اطلاعات سلامت

میلاد نادری

رتبه یک رقمی کارشناسی ارشد مهندسی منابع طبیعی

کیانا حسن زاده

رتبه یک رقمی کارشناسی ارشد مهندسی بهداشت حرفه ای

یاسمین نعمت زاده

رتبه 2  هکاتون طراحی لباس و زیورآلات

زینب علیزاده

رتبه سوم مسابقات قهرمانی کشوری سبک شین دای‌ در رشته کاتا/کومیته

رمینا ذبیحی تاری

رتبه دوم مسابقات قهرمانی کشوری در رشته کاتا

تینا سادات سیدمحسنی

رتبه اول در مسابقات قهرمانی کشور در رشته کاتا

سید محمد حسینی

رتبه سوم در هیات تکواندو هفته وحدت در کرج

محمد تختی

مدال طلا و مقام اول در مسابقات قهرمانی کشتی سال 98

ماهان نعمتی هنر

مدال طلا و مقام اول در رشته تکواندو

روشنک خوش مسیر

مقام اول قهرمانی کشوری رشته هندبال

میلاد نادری

رتبه یک رقمی کارشناسی ارشد منابع طبیعی

کیانا حسین زاده

رتبه یک رقمی کارشناسی ارشد مهندسی بهداشت حرفه ای

 

 

 

 

 

 

 

 


 

IMG_0079


 

IMG_0090

 

IMG_0083

 

IMG_0106

 

IMG_0114

 

IMG_0103

 

IMG_0121

 

IMG_0125

 

IMG_0133

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید