Iranian Agriculture News Agency

با ابتکار عمل یک استارتاپ آلمانی کلید خورد:

یک استارت آپ 2 ساله آلمانی FarmInsect می خواهد به تولیدکنندگان دام و طیور کمک کند تا در مزارعشان تولید حشرات هم راه اندازی کنند. این استارت آپ نمی خواهد پودر حشرات به کشاورزان بفروشد بلکه می خواهد کشاورزان در سراسر جهان با هدف بهره وری هرچه بیشتر تولید، شروع به پرورش حشرات کنند.

جایگزینی پرورش حشرات بجای فروش پودر آنها

 

به گزارش خبرگزاری کشاورزی ایران(ایانا) از انجمن صنایع خوراک دام، طیور و آبزیان ایران، استارتاپ آلمانی FarmInsect  آلمانی جدیدترین شرکت از مجموعه شرکت های پرورش حشرات است که با وعده تهیه پودر حشرات به عنوان یک ماده اصلی در خوراک دام، توانسته سرمایه قابل توجهی جذب کند.

بنابراین گزارش در حالی که اکثر رقبای دیگر قصد دارند حشره پرورش دهند و پودر حشرات را بفروش برسانند، شرکت FarmInsect روش متفاوتی را اتخاذ کرده و می خواهد به جای فروش پودر حشرات آماده مصرف؛ تجهیزات و مواد اولیه لازم برای تولید حشرات در مزرعه را به فروش برساند که در نتیجه صرفه جویی ۱۰ درصدی در هزینه های تولید را برای کشاورزان به دنبال خواهد داشت.

شرکت FarmInsect دو سال گذشته را صرف تحقیقات آزمایشگاهی درمورد آنچه که کشاورزان برای تولید پودر حشرات لازم دارند، کرده است.

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید