Iranian Agriculture News Agency

طلایی اعلام کرد:

راهکار وزارت جهاد کشاورزی برای اعمال افزایش های فصل دهم قانون مدیریت خدمات کشوری

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی، موضوع نظام جانشین پروری و تربیت مدیران آینده را از برنامه های جدی این معاونت اعلام کرد.

تربیت مدیران آینده اولویت وزارت جهاد کشاورزی

به گزارش ایانا، مهندس محمدرضا طلایی در جلسه شورای هماهنگی سازمان جهاد کشاورزی استان البرز که با حضور مدیران ستادی و شهرستانی و دستگاه های وابسته برگزار شد، یکی از برنامه های محوری و رویکردهای معاونت توسعه مدیریت و منابع را حضور مداوم و سرکشی به استان ها اعلام کرد و افزود: مدیریت در استان البرز به واسطه همجواری با تهران با مشکلات و چالش های فراوانی مواجه  است.

وی افزود: با وجود مشکلات و موانع فراوان در بخش تولید، الحمدالله در نظام تولید بخش کشاورزی با تلاش جهادگرانه بهره برداران و کارشناسان بخش کشاورزی شاهد رشد مناسب و عدم کمبود بوده ایم.

معاون وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به این که در مجموعه جهاد کشاورزی استان وجود ساختار مناسب بسیار با اهمیت است، خاطرنشان کرد: وضعیت ساختمان و ساختار سازمان جهاد کشاورزی استان البرز از طریق تشکیل کارگروه در ستاد وزارت دنبال خواهد شد و انشاالله به سرعت شاهد نتایج مثبت آن خواهیم بود.

طلایی، یکی از دغدغه های وزیر جهاد کشاورزی را آینده نیروی انسانی و مدیران اینده این وزارت عنوان کرد و افزود: به همین دلیل، موضوع نظام جانشین پروری و تربیت مدیران آینده از برنامه های جدی معاونت توسعه است.

وی با بیان این که باید نگاه ها در حوزه منابع انسانی تغییر یابد، تصریح کرد: باید کاهش نیروی انسانی را فرصتی برای چابک سازی سازمان و استفاده از فن آوری های نوین بدانیم و لازم است نگاه خود را در بخش نیروی انسانی از کمیت به کیفیت تغییر دهیم.

طلایی با اشاره به این که سهم استان البرز از محل اعتبارات مدیریت سبز و پدافند غیر عامل به طور کامل به استان ها اختصاص داده خواهد شد، درباره حقوق همکاران اظهار کرد: در خصوص ترمیم حقوق همکاران در این دولت تلاش های فراوانی شده و اعمال بند ٥ و ١٠ ماده ٦٨ از جمله این اقدامات است.

وی افزود: در مورد اعمال افزایش های فصل دهم قانون مدیریت خدمات کشوری هم مجموعه وزارتخانه و هم همکاران و نمایندگان مجلس پیگیری های فراوانی داشته اند و بارها با موانع مواجه شده ایم.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی اضافه کرد: اخیرا راهکار جدیدی را به سازمان برنامه و بودجه پیشنهاد کرده ایم که امیدواریم با قبول آن، این مشکل همکاران برای همیشه حل شود.

 

 

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید