Iranian Agriculture News Agency

قندالی:

رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: یکی از مشکلات ما بازاریابی محصولات عشایر است و در این زمینه باید خود تولیدکنندگان عشایری وارد عرصه شوند و تمام اتکایشان به ما نباشد.

تولید کنندگان عشایری باید وارد عرصه بازاریابی محصولات شوند
به گزارش ایانا به نقل از  وزارت جهاد کشاورزی ، کرمعلی قندالی در نشست نمایندگان غرفه‌های عشایری با مسئولین ستاد برگزاری نمایشگاه توانمندی‌های عشایر و تبادل نظر در خصوص نمایشگاه چهارم و برنامه‌ریزی برای سال آینده افزود: کسانی که دنبال بومگردی عشایر هستند باید گردشگران را وارد سامانه های عشایری کنند تا زندگی واقعی عشایر را ببینند.

وی گفت: بومگردی عشایر باید سفیر پیام اقتصادی و فرهنگی و تولیدی عشایر باشد.

رئیس سازمان امور عشایر ایران اظهار داشت: امسال برای هر صندوق اعتبارات خرد زنان عشایری ۵۰ میلیون تومان تسهیلات با سود پایین پرداخت می‌شود و تلاش می‌کنیم این مبلغ را تا ۱۰۰ میلیون تومان افزایش دهیم.

قندالی با بیان این که عشایر سرمایه‌های اصلی کشور هستند، گفت: عشایر شاخص شهروندان کشور هستند و در نجابت هیچ قشری مانند عشایر نیست.

وی افزود: آموزش، ترویج و آگاهی خیلی مهم است و عشایر باید دانش روز را با دانش بومی تلفیق و به فعالیت‌هایشان وارد کنند.

رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: از همه همکاران ستادی و استانی که در برگزاری نمایشگاه حدود دو ماهی است زحمت می‌کشند، تشکر و قدردانی کرد.

وی افزود: ما هم از جانمایی سالن عشایر راضی نیستیم اما تصمیم گرفته شد که بودن عشایر در این نمایشگاه بهتر از نبودن است و امیدواریم برای نمایشگاه سال آینده نواقص جبران و نقاط قوت تقویت و نمایشگاهی بهتر از نمایشگاه امسال داشته باشیم.

 

 

 

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید