Iranian Agriculture News Agency

در گفتگو با ایانا مطرح شد:

رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی کشور گفت: در بحث صدور مجوزها پیشرفت های بسیار خوبی داشتیم، زمان صدور مجوزها را به طور متوسط از 150 روز به 20 روز کاهش دادیم که به دنبال کاهش بیشتر این زمان هستیم تا مجوزها سریعتر صادر شود و کار تولید به تعویق نیافتد.

کاهش زمان صدور مجوزهای کشاورزی تا 20 روز

شاهرخ رمضان نژاد رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی کشور در حاشیه سومین گردهمایی روسای سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان ها در گفتگو با خبرنگار ایانا، در رابطه با اهداف برگزاری این گردهمایی اظهار کرد: ما این گردهمایی رابه طور منظم برگزار می کنیم با این هدف که بتوانیم آخرین برنامه‌هایمان را که به استان ها ابلاغ کرده ایم رصد و پیگیری کنیم.

وی افزود: گزارش عملکرد استان ها را بررسی می کنیم و پیشرفت ها و عقب ماندگی ها را گوشزد می کنیم و از برترین استان ها تقدیر و تشکر می شود.

رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی کشور خاطرنشان کرد: ما به دنبال انسجام جامعه کشاورزی هستیم و باید یک یک‌صدایی را در کشاورزان به وجود بیاوریم و همزمان این همپیوندی سازمان با تولیدکنندگان می تواند تصمیمات ما را به واقعیت ها نزدیک کند.

رمضان نژاد در رابطه با کاهش زمان صدور مجوزها گفت: در بحث صدور مجوزها پیشرفت های بسیار خوبی داشتیم، زمان صدور مجوزها را به طور متوسط از 150 روز به 20 روز کاهش دادیم که به دنبال کاهش بیشتر این زمان هستیم تا مجوزها سریعتر صادر شود و کار تولید به تعویق نیافتد.

وی افزود: بحث تشکیل مراکز خدمات کشاورزی غیر دولتی به عنوان یکی از کانون های انتقال و اشائه تولید به کشاورزان آخرین فن‌آوری و آخرین نهاده‌ها را عرضه می‌کند. برنامه ما این است در هر دهستان یک مرکز خدمات کشاورزی متشکل از مهندسین کشاورزی تشکیل شود تا مشاوره ها و خدمات را در هر زمینه کشاورزی به کشاورزان برساند.

رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی کشور تاکید کرد: هدف از تمام این موارد کمک به گسترش دانش و فن‌آوری‌های جدید در کشاورزی و افزایش ظرفیت‌ها است تا بتوانیم همه فعالین کشاورزی را همراه و همگام با هم پیش ببریم.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید