Iranian Agriculture News Agency

پرداخت سود سهام عدالت بخش دیگری از مشمولان روستائیان و عشایری از امروز (چهارشنبه) به تدریج آغاز خواهد شد.

سود سهام عدالت روستائیان و عشایر امروز واریز می‌شود

به گزارش ایانا،  پرداخت سود سهام عدالت مشمولان روستائیان و عشایر سراسر کشور در حالی از امروز (۱۹ دی‌ماه) آغاز می‌شود که در شروع این مرحله به تدریج سود سهام عدالت روستائیان و عشایری که شماره شبای بانکی آنها متعلق به بانک های ملی، کشاورزی، پست بانک، صادرات و سپه است، پرداخت شده است.

بر این اساس در گام نخست از توزیع سود سهام عدالت مشمولان روستائیان و عشایر بیش از ۹ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر از مشمولان این گروه سودی بالغ بر ۷۸۰ میلیارد تومان پرداخت شده است.

بر این اساس از امروز (چهارشنبه) ۲۳ بانک دیگری که مشمولان روستائیان و عشایر شماره شبای بانکی خود در آنها را وارد سامانه سهام عدالت کرده‌اند سودی بالغ بر ۴۱ میلیارد تومان را میان ۴۸۰ هزار نفر از مشمولان توزیع خواهند کرد.

علاوه بر این از شنبه (۲۹ دی ماه) توزیع سود سهام عدالت مشمولان روستائیان و عشایری که شماره شبای آنها در بانک‌های مسکن و انصار است، در مجموع به ارزش ۴۹ میلیارد تومان و جمعیتی بالغ بر ۵۷۰ هزار نفر پرداخت خواهد شد.

همچنین در آینده نزدیک سود سهام عدالت دیگر مشمولان روستائیان و عشایر که شماره شبای آنها مربوط به بانک‌های تجارت، ملت، توسعه و رفاه است و جمعیت آنها دو میلیون و ۷۰۰ هزار نفر بوده و ارزش کلی سود واریزی آنها در مجموع حدود ۲۳۰ میلیارد تومان است، پرداخت خواهد شد.

در پایان پرداخت سود سهام عدالت مشمولان روستائیان و عشایر در مجموع ۱۳ میلیون نفر از مشمولان مربوط به این گروه بالغ بر ۱۱۰۰ میلیارد تومان سود سهام عدالت دریافت خواهند کرد.

همچنین سود سهام عدالت دیگر مشمولان نیز به تدریج و با دریافت سود سال مالی عملکرد سال ۱۳۹۶ از شرکت‌های سرمایه پذیر و با اطلاع رسانی قبلی از سوی این سازمان پرداخت خواهد شد.

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید