Iranian Agriculture News Agency

مدیرکل پیش‌بینی سازمان هواشناسی:

​مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به بارش پراکنده باران در برخی مناطق کشور طی امروز و فردا (۱۹ و ۲۰ شهریور) از وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در زابل خبر داد.

تهران دوباره گرم می‌شود

به گزارش ایانا، احد وظیفه در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی هواشناسی با اعلام این مطلب گفت: بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های هواشناسی طی امروز (۱۹ شهریور) و فردا (۲۰ شهریور) در ساعات بعد ازظهر در ارتفاعات مازندران بارش پراکنده دور از انتظار نیست. طی امروز (۱۹ شهریور) در ارتفاعات آذربایجان‌غربی و فردا (۲۰ شهریور) در ارتفاعات آذربایجان‌غربی و آذربایجان‌شرقی رشد ابر و بارش پراکنده با احتمال رعد و برق پیش‌بینی می‌شود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به اینکه روز چهارشنبه (۲۱ شهریور) با نفوذ جریانات شمالی ضمن کاهش نسبی دما در سواحل شمالی بارش پراکنده باران در مازندران و گلستان پیش‌بینی می‌شود، تصریح کرد: روز پنجشنبه (۲۲ شهریور) در شمال شرق کشور کاهش نسبی دما رخ خواهد داد.

وظیفه با بیان اینکه در این روز در شرق کشور و در منطقه زابل وزش باد شدید و گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود، گفت: در سایر مناطق کشور طی سه روز آینده آسمان صاف و آفتابی خواهد بود.

وی در پایان درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده اظهار کرد: آسمان تهران فردا (۲۰ شهریور) صاف، گاهی وزش باد با حداقل دمای ۲۶ و حداکثر دمای ۳۷ درجه سانتیگراد و روز چهارشنبه (۲۱ شهریور) صاف، گاهی وزش باد با حداقل دمای ۲۷ و حداکثر دمای ۳۷ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید