Iranian Agriculture News Agency

رئیس پلیس راه البرز اعلام کرد:

رئیس پلیس راه البرز گفت: با توجه به تعطیلی آخر هفته به منظور روان سازی ترددها، محدودیت ترافیکی در جاده کرج - چالوس اجرا می شود

ادامه ممنوعیت تردد موتورسیکلت در جاده‌ چالوس

به گزارش ایانا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس راهور، سرهنگ رضا گودرزی با اعلام این خبر افزود: بر این اساس از ساعت 14 روز جمعه 12 مراد ماه تا ساعت یک بامداد روز شنبه 13 مرداد ماه جاری تردد وسایل نقلیه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است. همچنین تردد وسایل نقلیه ازساعت 17روز جمعه 12 مرداد ماه الی ساعت یک بامداد روز شنبه 13مرداد ماه جاری از مرزن آباد به سمت کرج یک طرفه خواهد بود. 
گودرزی یادآورشد که تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت ازجاده کرج -چالوس کماکان ممنوع است. 
رئیس پلیس راه البرز افزود: ممنوعیت تردد موتورسیکلت نیز تا پایان محدودیت ترافیکی در جاده کرج - چالوس و بالعکس ادامه دارد. این ممنوعیت به دلیل تخلیه بار ترافیکی مسافران در حال بازگشت از سفر در این مسیر اجرا می شود. 
رئیس پلیس راه البرز به رانندگان توصیه کرد که ضمن حفظ آرامش و رعایت نکات ایمنی، مقررات راهنمایی و رانندگی را مورد توجه قرار دهند. 
وی گفت: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه ناجا با شماره تلفن 88255555 به صورت شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه های کشور و آماده امدادرسانی به حادثه دیدگان احتمالی است. 
 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید